strona na cba.pl RODO i logi na serverze

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
mobiledeveloper
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2016, 09:09:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

strona na cba.pl RODO i logi na serverze

Post autor: mobiledeveloper »

Witam

Mam kilka problemów /pytań związanych z hostingiem na cba.pl i rodo.

1. piszę aplikację na androida - czy moja aplikacja mogłaby pobierać strony które bym aktualizował np. co tydzień czy to bedzie jakies naruszenie darmowego (lub platnego) hostingu, chodzi o to ze z aplikacji korzystlo by z 10 tys osob maks. kazda z tych osob z 4 razy w tygodniu moglaby pobierac strone z informacjami, lub polityką prywatności,
2. rządanie strony generuje logi na serverze (ja sie tym dopiero pierwszy raz w sumie zajmuje i nie znam sie na tym) - chodzi o to ze rodo wymaga mozliwosc usuwania informacji o osobach a logi na serverach maja z tego co wiem IP i inne dane hmm nie wiem jakie? w zwiazku z tym czy te dane trzymane sa dlugo? i czy bym mogl je usunac jakos samemu ze strony (bo aplikacja na androida musi miec w polityce prywatnosci jakies info o mozliwosci usuwania swoich danych)
3, jak w rodo musialbym traktowac wtedy cba jako administratora danych? czy ja jestem administratorem i usune sobie te logi sam? :)?
4. czy moglbym np. zamiast tej strony (o ktorej mowa w punkcie 1.) wrzucic sobie jakis plik tekstowy z konfiguracją na serverze cba i aplikacja pobieralaby to iles razy w miesiacu czy to zlamie regulamin hostingu - darmowego lub platnego?

za jakakolwiek pomoc z gory dziekuje.

Pozdrawiam serdecznie,
Stefan
ODPOWIEDZ