Przekierowanie domeny a pozostawienie poczty na cba

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
ukasz1989
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:18:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Przekierowanie domeny a pozostawienie poczty na cba

Post autor: ukasz1989 »

Witam,

Przeszukałem forum dosyć mocno i niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Mianowicie, przekierowałem domenę na CBA poprzez dodanie DNS na inny hosting, wszystko działa prawidłowo, dodatkowo przy domenie wyłączyłem konto hostingowe żeby nic nie kolidowało. Po uruchomieniu outlook'a i próbie zalogowania na pocztę, wyskakuje brak konta. Spróbowałem włączyć konto hostingowe przy domenie w CBA, outlook ruszył, wysyłanie maili z domeny działa prawidłowo, robią się schodki kiedy chcę wysłać maila na domenę, przychodzą zwrotki że e-mail nie istnieje.

Teraz pytania:
1) Czy po włączeniu hostingu na domenie nie zepsuje to przekierowania?
2) Czy po prostu usługa potrzebuje trochę czasu żeby się ustawić i zacznie to działać prawidłowo?
3) Pola przy przekierowywaniu Serwer poczty (MX) #1 i #2, pozostawiłem puste, może tutaj trzeba wpisać dane serwerów na CBA ? trochę to głupie jeśli trzeba przekierowywać z CBA na CBA :)

Dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1872
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1143x858
Kontakt:

Przekierowanie domeny a pozostawienie poczty na cba

Post autor: endriu888 »

witam

ma Pan w panelu u nas dnsy nazwa.pl dlatego ta poczta jest pobierana z nazwa.pl a nie od nas.
Jeśli chce Pan korzystać z naszej poczty proszę zmienić dnsy w zakładce domeny/edycja/dns na nasze:

ns1.cba.pl oraz ns2.cba.pl
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ