Prośby o odblokowanie kont na CBA zgłaszać tutaj!

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Prośby o odblokowanie kont na CBA zgłaszać tutaj!

Post autor: fuma »

W tym temacie będziemy wyjaśniać dlaczego wasze konta zostały zablokowane.

Wszelkie zgłoszenia o odblokowanie konta proszę zgłaszać tylko tutaj.
Zgłoszenia napisane gdziekolwiek indziej będą kasowane i ignorowane.

Powodów blokady konta może być wiele. Podstawowe i raczej każdemu znane to łamanie regulaminu CBA.PL i/lub Google AdSense oraz łamanie prawa. Ostatnio zostały wprowadzone nowe kryteria których spełnienie skutkuje blokadą konta. Konta blokowane są na okres dwóch tygodni. Jest to okres w trakcie którego macie możliwość ubiegać się o odblokowanie konta. Po tym okresie konto wraz z zawartością jest bezpowrotnie usuwane.

Wiec tak, konta są blokowane również wtedy
- kiedy wasze forum, CMS czy co tam używacie jest zaspamowane. Blokowanie takich kont ma na celu zmniejszenie ryzyka trafienia CBA.PL na czarne listy ,a na użytkownikach kont wymusza zainstalowanie/włączenie zabezpieczeń antyspamowych bądź aktywną moderacje,
- kiedy zainstalowane na koncie skrypty w sposób ponadprzeciętny obciążają serwer przyczyniając się do jego destabilizacji,
- kiedy własna domena kieruje na inne DNSy niż ns1.cba.pl oraz ns2.cba.pl, a konto mimo wszystko istnieje w systemie.
kamykm
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2010, 06:43:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: kamykm »

Witam,

wreszcie udało mi się zalogować.

Uprzejmie proszę o odblokowanie mojego konta www.zuzlowcy.cba.pl

Proszę o informację czemu konto zostało zablokowane?

Konto mam już od ponad roku i działa cały czas tak samo. Jest to niewielka (2MB może 2,5MB) baza danych mysql + CMS PHP Fusion na której są operację. Nie wydaje mi się aby obciążała znacząco serwer więc próbuję znaleść przyczynę Państwa decyzji.
Z góry zaznaczam, że włożę wszelkich starań aby dostosować witrynę do Państwa wymagań aby już nie było potrzeby jej blokowania. Bardzo proszę o szybką reakcję bo stronka jest dla mnie bardzo ważna, jest czymś co prowadzę już kilka lat (od roku u Państwa wcześniej miałem płatne konto na innej domenie).

Pozdrawiam i z góry przepraszam

PS.

Czy można uzyskać jakiś kontakt do admina forum lub admina cba mailowego? Taki mail alarmowy?
Pszczelarz
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2010, 09:02:58
Strona na CBA.pl: www.pasiekamarcinkowscy.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: Pszczelarz »

Witam mam stronkę http://www.pasiekamarcinkowscy.cba.pl/ którą wykonał dla mnie pewien facet Bogusław nie pamiętam jego nazwiska.
Zrobił mi tą stronę dość dawno i od tego czasu się trochę zmieniło, pisałem wiele razy do niego z prośbą o udostępnienie mi hasła i loginu, w celu dokonania aktualizacji, niestety nie doczekałem się żadnej odpowiedzi poza tym iż jest teraz w Anglii i nie ma możliwości dostarczenia interesujących mnie informacji ponieważ ma je w komputerze stacjonarnym który został w Polsce. W związku z tym co pisałem proszę Administratora www.cba.pl o dostarczenie mi niezbędnych informacji na emaill:leszek.marcinkowski@o2.pl lub na leszekmdm@wp.pl.
Można sprawdzić iż są to te same dane które znajdują się na stronie lub listownie na adres podany również na stronie. http://www.pasiekamarcinkowscy.cba.pl/
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz Leszek Marcinkowski.
eider
Posty: 1276
Rejestracja: 12 cze 2009, 08:09:47
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Safari Windows 1280x1024
Kontakt:

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: eider »

Pszczelarz To długo sobie poczekasz... Może jakieś sto lat, moze więcej...Hasła są zapisane jako skróty (MD5/SHA1). Ich rozkodowanie nie jest możliwe. Podczas logowania dane które podajesz są kodowane tym samym algorytmem i wynik jest porównywany.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: fuma »

eider powiedz mi co twoja odpowiedz wnosi do tego tematu? Jest to zwykly spam. Pszczelarz nie pytal sie o to jak sa zabezpieczone hasla. Niepotrzebnie wprowadzasz go w blad, piszac, ze poczeka sobie "sto lat". Logicznym chyba jest, ze jak ktos zapomni haslo to nie wysylamy jemu zapomnianego hasla tylko generujemy nowe...
eider
Posty: 1276
Rejestracja: 12 cze 2009, 08:09:47
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Safari Windows 1280x1024
Kontakt:

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: eider »

To ja zaraz sobie wezmę z jakiejś strony dane o właścicielu, założe konto na forum i wprowadze te dane w profilu, a następnie będę prosić o restart hasła... Zresztą konto zapewne nie jest zarejestrowane na jego email, więc nie ma on żadnych dowodów na to że strona jest jego. A moja wypowiedź informuje go że hasła tak po prostu sprawdzić się nie da.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: fuma »

Pszczelarz pisze: Można sprawdzić iż są to te same dane które znajdują się na stronie
No i oczywiscie email leszekmdm [at] wp [dot] pl znajdujacy sie na wspomnianej stronie zostal wstrzykniety do kodu php, przez sprytnie wmontowanego backdoora napisanego w html z nieznacznym wykorzystaniem CSS...

Powinienes sie czasami zastanowic nad tym co piszesz.
eider pisze: To ja zaraz sobie wezmę z jakiejś strony dane o właścicielu, założe konto na forum i wprowadze te dane w profilu, a następnie będę prosić o restart hasła...
nie zapomnij o wprowadzeniu swojego emaila na podstrone kontakt konta, ktore chcesz przejac...
Proto
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2010, 22:12:24
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1680x1050

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: Proto »

Przepraszam za założenie tamtego tematu i już piszę tutaj ;)

Witam, została nam zablokowana strona adres www.annabaranska.cba.pl prowadziliśmy tam oficjalny Fan Club siatkarki, ale po pewnym czasie postanowiliśmy przenieść się na płatne serwery koledzy, którzy się tym zajmowali nie doczytali Waszego regulaminu i dodali przekierowanie na nowy adres, a teraz już nie ma ich z nami i nie miał kto zająć się tą sprawą, więc zwracam się z prośbą o odblokowanie tamtej strony jeżeli będzie taka konieczność jesteśmy gotowi dopłacić jakąś rozsądną kwotę abyśmy mogli mieć tam przekierowanie na nowy adres, a sprawa wygląda o tyle źle, że powstały już nasze oficjalne koszulki właśnie z adresem www.annabaranska.cba.pl oraz transparent, które nie ukrywam trochę nas kosztowały i szkoda nam teraz tracić to wszystko przez naszą głupotę, więc prosimy o rozpatrzenie sprawy i jeszcze raz podkreślam, że jesteśmy w stanie coś dopłacić aby ta strona z przekierowaniem mogła istnieć. Pozdrawiam

Kontakt po za forum do mnie:
email: Proto92@wp.pl
gg: 1510124 (zawsze niewidoczny)
ewentualnie email do działu administracji strony: kontakt@anna-baranska.pl
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: fuma »

Nie, przekierowanie jest zabronione. Nie ma mozliwosci zaplacenia za takowy wyjatek od reguly. Jesli zamierzacie po odblokowaniu konta w dalszym ciagu przekierowywac na inny serwer to te konto nie zostanie odblokowane.

Jest jednak mozliwosc abyscie utworzyli tam strone informacyjna, jakas skromna a wlasciwy serwis bylby pod innym adresem. Na koncie musi byc strona po prostu
Proto
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2010, 22:12:24
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1680x1050

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: Proto »

ok dzięki ;) automatyczne przekierowanie zostało usunięte ;)
Sznajder
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2010, 23:05:29
Strona na CBA.pl: europalmyravs.c0.pl/forum
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: Sznajder »

Witam.
Konto http://www.europalmyravs.c0.pl
Głównie forum http://www.europalmyravs.c0.pl/forum

Jest to przede wszystkim forum imitacji wirtualnej firmy transportowo- spedycyjnej.
Proszę o odblokowanie konta i podanie powodu blokady, by na przyszłość uniknąć tego typu incydentów.
Pozdrawiam
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: rkd77 »

Sznajder pisze:Witam.
Konto http://www.europalmyravs.c0.pl
Głównie forum http://www.europalmyravs.c0.pl/forum

Jest to przede wszystkim forum imitacji wirtualnej firmy transportowo- spedycyjnej.
Proszę o odblokowanie konta i podanie powodu blokady, by na przyszłość uniknąć tego typu incydentów.
Pozdrawiam
Strona główna dziwna jest, żaden odnośnik nie działa.
Poza tym forum chyba trochę zaspamowane.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
aleppo
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2010, 16:16:32
Strona na CBA.pl: aleppo.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Witam, proszę o informację

Post autor: aleppo »

Witam proszę o informację związane zablokowanie strony www.aleppo.cba.pl
dziękuję
rynek28
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2010, 19:31:45
Strona na CBA.pl: rynek28.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1680x1050

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: rynek28 »

Witam proszę o informację co odnośnie strony www.rynek28.cba.pl
cipek
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2010, 19:25:16
Strona na CBA.pl: cipki69.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1680x1050

Re: Zablokowane konta zgłaszać tutaj!

Post autor: cipek »

proszę o odblokowanie mojego konta. Wiem używałem niezgodnie z regulaminem, lecz chcę to zmienić. Skopiować dane z ftp i będę używał konta do czego innego, co jest nie sprzeczne z regulaminem.
konto: cipki69
ODPOWIEDZ