Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
winxclubmagical
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2014, 19:19:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x1024
Kontakt:

Re: Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: winxclubmagical »

Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale potrzebuję szybkiej, mega szybkiej pomocy. Mianowicie, gdy na stronę wchodzę jako gość mam, wyskakuje mi coś takiego:
Notice: Undefined index: enable_registration in /virtual/ADRES STRONY/infusions/user_info_panel/user_info_panel.php on line 131
Normalnie przez to nie da się zarejestrować, tylko jest "Zapomniane hasło". Nie mam pojęcia co robić, gdzie wejść. Zaznaczam, że mam oprogramowanie Extreme Fusion 4. Proszę o dokładne wytłumaczenie, czy coś...
koksownia.org.pl
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2015, 21:57:07
Strona na CBA.pl: koksownia.org.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: koksownia.org.pl »

Witam Serdecznie.

Wydaję mi się, że przejrzałem ten wątek w poszukiwaniu odpowiedzi jednak jej nie znalazłem. W związku z powyższym chciałbym uzyskać pomoc w skasowaniu plików bez nazwy, które pojawiły się po przesłaniu ich na konto ftp. Wydaje mi się, że było to spowodowane nieobsługiwanym znakiem w nazwie. Sytuację przedstawia rysunek:
plikibeznazwy.png
plikibeznazwy.png (133.59 KiB) Przejrzano 158694 razy
Po próbie jakichkolwiek modyfikacji na plikach, włącznie z kasowaniem pojawia się komunikat: "Plik docelowy jest taki sam jak plik źródłowy, więc zostanie pominięty".

Konto ftp, na którym znajdują się te pliki należy do domeny koksownia.org.pl

Pozdrawiam
jerzygolczyk
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2010, 07:56:36
Strona na CBA.pl: zsswielun.cba,pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1600x900

Re: Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: jerzygolczyk »

Nie mogę przesłać przez FTP pliku configuration. Po przesłaniu go na serwer ma wartość 0. Próbowałem w plku index.php zmienić zawartość o wartości podane na forum. Po zapisaniu plku - wartość jest 0. Powstał jakiś "folder ofiss word" nie mgę go zlikwidować. Wyskakuje komunikat Nie można pobrać pliku z serwera FTP i zapisać go jako plik tymczasowy /var/panel/gui/tools/filemanager/temp/read__igbl11.
Sprawdź uprawnienia dla katalogu /var/panel/gui/tools/filemanager/temp. Wartości Chod ogę zmieniać dowolnie , bez efektu .
Konto zsswielun.cba.pl osiągnęło lub przekroczyło limit przestrzeni dyskowej.
Moja strona to http://zsswielun.cba.pl/.
Proszę o pomoc.
jerzygolczyk
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2010, 07:56:36
Strona na CBA.pl: zsswielun.cba,pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1600x900

Re: Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: jerzygolczyk »

Nie mogę przesłać przez FTP pliku configuration. Po przesłaniu go na serwer ma wartość 0. Próbowałem w plku index.php zmienić zawartość o wartości podane na forum. Po zapisaniu plku - wartość jest 0. Powstał jakiś "folder ofiss word" nie mgę go zlikwidować. Wyskakuje komunikat Nie można pobrać pliku z serwera FTP i zapisać go jako plik tymczasowy /var/panel/gui/tools/filemanager/temp/read__igbl11.
Sprawdź uprawnienia dla katalogu /var/panel/gui/tools/filemanager/temp. Wartości Chod ogę zmieniać dowolnie , bez efektu .
Konto zsswielun.cba.pl osiągnęło lub przekroczyło limit przestrzeni dyskowej.
Moja strona to http://zsswielun.cba.pl/.
Proszę o pomoc.
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: rkd77 »

jerzygolczyk, akeeba i joomlapack tworząc backup zajmują dużo miejsca na dysku.
Proszę nie wgrywać nowych plików, bo przy przekroczonym limicie, pliki będą "wyzerowane", czyli będa miały długość 0 bajtów.
Najpierw trzeba skasować stare backupy.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
jerzygolczyk
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2010, 07:56:36
Strona na CBA.pl: zsswielun.cba,pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1600x900

Re: Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: jerzygolczyk »

Wykasowałem /administrator/backups i tmp oraz /components/com_joomlapack , /administrator/components/com_akeeba.
Po wykasowaniu http://zsswielun.cba.pl/administrator/index.php działa
na http://zsswielun.cba.pl/
jest komunikat
Fatal error: Class 'K2HelperUtilities' not found in /virtual/zsswielun.cba.pl/administrator/components/com_k2/helpers/html.php on line 55
na linii 55 jest $params = K2HelperUtilities::getParams('com_k2');
Za dotychczasową pomoc dziękuję.

---- EDIT ----

A może teraz wykasować K2?

---- EDIT ----

Prowałem podmienić plik com_k2/helpers/html.php
i teraz schody na stronie z administratorem http://zsswielun.cba.pl/administrator/ wyskoczył komunikat
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/virtual/zsswielun.cba.pl/administrator/components/com_joomlapack/classes/factory.php' (include_path='.:/opt/lib/php') in /virtual/zsswielun.cba.pl/administrator/modules/mod_jpadmin/mod_jpadmin.php on line 95
seb-tv
Posty: 24
Rejestracja: 09 paź 2014, 18:16:41
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: seb-tv »

Witam mam problem z instalacją wtyczek oraz motywów jak i wgrywaniem plików na ftp. Wyskakuje błąd "Pobieranie nie powiodło się. Nie powiodło się zapisywanie przesyłanych danych do pliku tymczasowego" a mam wykupionego VIP-a na swoim koncie. Proszę o jak najszybszą informację co to jest za błąd.
Awatar użytkownika
krzysztoff.cba.pl
Posty: 13
Rejestracja: 04 mar 2012, 09:09:58
Strona na CBA.pl: www.krzysztoff.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1280x800
Kontakt:

Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: krzysztoff.cba.pl »

Witam

na moim koncie kiedyś stworyzłem dodatkowe konta ftp później je skasowałem ale katalogi zostały i nie mogę ich usunąć. Próbowałem podanego spoobu, ale bez rezultatu. Moje konto to krzysztoff.cba.pl a katalogi to ania i renata. Za usunięcie ich z góry dziękuję.

pozdrawiam
----------------------------------------------------
Dane kontaktowe:
===========================
tel: 537 112 828
e:mail km@krzysztoff.cba.pl
gg:43021892
skype:krzysztof_cba_pl
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: Venite »

krzysztoff.cba.pl, katalogi zostały skasowane.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
lukaszo86
Posty: 45
Rejestracja: 24 kwie 2014, 13:12:01
Strona na CBA.pl: prowinter
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: lukaszo86 »

Witam,
po krótkiej nieobecności i zalogowaniu się do ftp wyskakują mi jakieś jaja.
1. Logowanie przez filezilla uniemożliwiało mi ściąganie i wgrywanie plików. Po trzecim zalogowaniu w ogóle nie mam plików na serwerze (wg tego programu). Po zalogowaniu się do ftp przez stronę, widzę wszystkie pliki ale nie mam prawa do ingerencji w nie.
2. Korzystam z wordpress i nie mogę wgrać żadnej wtyczki bo pojawia mi się taki komunikat "I'm sorry, your server administrator has disabled passthru(), system() and/or exec(), thus you cannot use this plugin. Please find an alternative plugin."

Proszę o pomoc, konto to: prowinter.cba.pl
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: smart-tree »

lukaszo86, witam,
1) ma Pan ustawiony alias prowinter.cba.pl -> prowinter.pl. Proszę spróbować usunąć alias i zalogować się ponownie na FTP.
2) Które wtyczki próbował Pan zainstalować?
Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
studiourodyzacisze
Posty: 5
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:52:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: studiourodyzacisze »

Po zainstalowaniu na swoim koncie Joomli nie mogę w żaden sposób usunąć katalogu installation. Nie mogę ani z internetowego instalatora ani przez FTP, usunąłem nawet i instalowałem ponownie Joomlę ale nie pomogło. Co robić, nigdy wcześniej nie miałem tego problemu? Chodzi o konto studiourodyzacisze.cba.pl. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: smart-tree »

studiourodyzacisze, usunęliśmy folder Installation, teraz może Pan korzystać ze strony.

Proponuję przejście na plan VIP/PRO. W najbardziej opłacalnej wersji jest to koszt tylko 4,16 zł miesięcznie. Plany te dają większe możliwości (brak reklam, kopię zapasową strony, którą wykonujemy codziennie, lepsze parametry konta, a strony znajdują się na oddzielnym, szybszym serwerze), nie mają ograniczeń takich, jak darmowe konta oraz posiadają wyższy priorytet obsługi.
https://www.cba.pl/pl/oferta/hosting

Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
lanciego10g
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2017, 18:13:05
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: lanciego10g »

Dzień dobry,
niestety podczas instalowania forum pojawia mi się taki błąd:

General Error:SQL ERROR [ mysqli ]Table 'phpbb_acl_groups' already exists [1050]SQLCREATE TABLE phpbb_acl_groups ( group_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, forum_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, auth_option_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, auth_role_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, auth_setting tinyint(2) DEFAULT '0' NOT NULL ) CHARACTER SET `utf8` COLLATE `utf8_bin`; in file /profiles/l/la/lan/lanciego10g/lanciego10g.pl/phpbb/db/driver/driver.php on line 999BACKTRACEFILE: (not given by php)LINE: (not given by php)CALL: installer_msg_handler()FILE: [ROOT]/phpbb/db/driver/driver.phpLINE: 999CALL: trigger_error()FILE: [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.phpLINE: 193CALL: phpbb\db\driver\driver->sql_error()FILE: [ROOT]/phpbb/db/tools/tools.phpLINE: 1064CALL: phpbb\db\driver\mysqli->sql_query()FILE: [ROOT]/phpbb/db/tools/tools.phpLINE: 444CALL: phpbb\db\tools\tools->_sql_run_sql()FILE: [ROOT]/phpbb/install/module/install_database/task/add_tables.phpLINE: 115CALL: phpbb\db\tools\tools->sql_create_table()FILE: [ROOT]/phpbb/install/module_base.phpLINE: 149CALL: phpbb\install\module\install_database\task\add_tables->run()FILE: [ROOT]/phpbb/install/installer.phpLINE: 219CALL: phpbb\install\module_base->run()FILE: [ROOT]/phpbb/install/controller/install.phpLINE: 133CALL: phpbb\install\installer->run()FILE: (not given by php)LINE: (not given by php)CALL: phpbb\install\controller\install->phpbb\install\controller\{closure}()FILE: [ROOT]/vendor/symfony/http-foundation/StreamedResponse.phpLINE: 113CALL: call_user_func()FILE: [ROOT]/vendor/symfony/http-foundation/Response.phpLINE: 380CALL: Symfony\Component\HttpFoundation\StreamedResponse->sendContent()FILE: [ROOT]/install/app.phpLINE: 62CALL: Symfony\Component\HttpFoundation\Response->send()

nie mogę go dalej zarejestrować.
Doczytałem się że niestety to błąd po jakiejś nie udanej rejestracji.
Czy mogę prosić o pomoc?
Chodzi o kotnto www.lanciego10g.pl
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1143x858
Kontakt:

Problemy z kasowaniem plikow i katalogow zglaszamy TUTAJ!

Post autor: endriu888 »

witam!

proszę spróbować zainstalować jeszcze raz, ale z innym prefixem bazy danych, czyli nazwać prefix inaczej.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ