Problem przy aktualizacji 3.2.8

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
eriri
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2018, 13:46:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Problem przy aktualizacji 3.2.8

Post autor: eriri »

Jeśli założyłam temat nie w tym dziale co trzeba, to proszę wybaczyć i jeśli można, to przenieść do odpowiedniego działu :)

Próbowałam zaktualizować phphb3 do 3.2.8 wg instrukcji http://www.phpbb.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=17906. Zrobiłam wszystko do pkt 4, przy następnym wyskoczył mi taki błąd:
Fatal error: Composer dependencies have not been set up yet, run 'php ../composer.phar install' from the phpBB directory to do so. in /profiles/e/er/login/login/***.cba.pl/includes/startup.php on line 80
Próbowałam wejść do odnośnika aktualizacji za pomocą twojastrona.cba.pl/phpBB3/install/app.php/install, strona mi się otworzyła i próbowałam zaktualizować, lecz napotkałam na problemy dotyczące "Konfiguracji bazy danych", gdyż poległam przy wpisywaniu danych.

Proszę o pomoc i powiedzieć, gdzie mogłam zrobić błąd. Zrobiłam wszystko co było napisane w instrukcji do pkt 4. Mam kopię bazy danych i plików.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1870
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1024x768
Kontakt:

Problem przy aktualizacji 3.2.8

Post autor: endriu888 »

witam

czy problem nadal występuje?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
eriri
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2018, 13:46:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Problem przy aktualizacji 3.2.8

Post autor: eriri »

Witam,
problem został rozwiązany :) Proszę o zamknięcie tematu.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1870
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1024x768
Kontakt:

Problem przy aktualizacji 3.2.8

Post autor: endriu888 »

witam

ok temat do zamknięcia.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Zablokowany