Nie mogę wysłać plików html na serwer

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
jusuw
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2012, 07:21:54
Strona na CBA.pl: http://www.strefaagenta.cba.pl/
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: jusuw »

Witam, nie mogę dzisiaj (niedziela) wysłać plików html na serwer. Inne pliki dadzą się wysłać a jedynie tych html nie można. Co może być przyczyną?
Moja strona to: http://www.strefaagenta.cba.pl/
Pozdrawiam
Proszę o szybką odpowiedź.
Sier4a
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:21:09
Strona na CBA.pl: gothic-mody.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1360x768

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: Sier4a »

Tak samo dołanczam się do tematu mam ten sam problem :|
mark014
Posty: 17
Rejestracja: 11 cze 2011, 07:29:33
Strona na CBA.pl: slesin.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Nie mogę wysłać pliku php na serwer

Post autor: mark014 »

Również mam problem z przesłaniem pliku w php na serwer. Przesyłam na serwer przez klienta ftp i plik znika. Próbowałem przez net2tfp i pojawił się komunikat "Transferring files to the FTP server:
Plik banner.php nie może być preniesiony na serwer FTP"
Dlaczego? Przecież ma jedynie 21KB. Przesłałem zdjęcie na serwer wszystko OK. Inne pliki php też OK.
Dodam jeszcze, że do wczoraj ten plik był na serwerze, jeszcze dzisiaj do 10:00 skrypt był wykonywany bez problemu...
Strona http://pogodaslesin.cba.pl
freeriders
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:35:58
Strona na CBA.pl: www.kupdeske.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: freeriders »

Też mi się zwaliło przed chwilą, ale jak widzę nie ma kto tym się zająć... szczególnie że niedziela, robię stronę od rana i wszystko działało, parę minut wstecz wszystko padło. Może ktoś z adminów się odezwie. Także pozostaje czekać.
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x768

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: rkd77 »

Pliki kasuje antywirus.
Nie mogę nic zrobić, bo mam zakaz dotykania go. Sorry.
Z tego co widać w logach jest to MBL_318724.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
mark014
Posty: 17
Rejestracja: 11 cze 2011, 07:29:33
Strona na CBA.pl: slesin.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: mark014 »

I już nie można nic z tym zrobić? Plik jest istotnym elementem strony. Zeskanowałem go paroma programami i jest czysty...
freeriders
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:35:58
Strona na CBA.pl: www.kupdeske.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: freeriders »

Chyba żart, przecież to jest plik html - przejrzałem go i jest tylko w nim co chce, żadnych skryptów, przewaliłem go antywirusami (chyba z 15) i nic... Opłacam te reklamy ale chyba dam spokój z cba...
vianne
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2012, 15:34:49
Strona na CBA.pl: aktualnie brak
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: vianne »

ja mam podobny problem z tą różnicą, że pliki o które chodzi były na serwerze od początku istnienia mojego konta na cba, dziś edytowałam go bo zaczęły się pojawiać błędy.... po zapisie plik został skasowany :? próbując go (a raczej je, bo aktualnie brakuje mi 3 plików) niby wysyła, no ale niestety pliki się nie pojawiają :/ próbując wysłać przez menadżer plików na stronie cba pojawia się komunikat, ze plik nie może być wysłany. Co może być powodem ?
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x768

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: rkd77 »

Czy w plikach jest tekst "download.phpnuke.org"?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
freeriders
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:35:58
Strona na CBA.pl: www.kupdeske.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: freeriders »

u mnie nie ma
vianne
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2012, 15:34:49
Strona na CBA.pl: aktualnie brak
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: vianne »

u mnie również nie ma. w sumie ja nie moge wgrać niemal żadnych plików, czy to html (galeria) czy php (pliki skryptu forum - viewtopic.php, viewonline.php, install.php, które JUŻ BYŁY na serwerze tylko przy próbie edycji zostały skasowane :/ )
freeriders
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2012, 11:35:58
Strona na CBA.pl: www.kupdeske.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: freeriders »

Treść mojego index.html :

<html>
<head>
<title></title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
<meta name="author" content="dupa">
<meta name="generator" content="SWiSH Max3 (2009.09.04) w">
<meta name="description" content="">
<meta name="keywords" content="30, 601, 605, 669, 75, alternatywę, atrakcyjne, bardzp, baru, biura, bywa, całego, cba, celu, ciekawą, ciągu, czasami, czasu, często, delikatnego, dla, dlatego, dni, dochodu, domu, drewna, drewno, dwóch, dzieje, dzięki, dłuższe, element, firmy, formatach, gotowych, hobby, ich, identyczny, identycznych, inne, istnieje, iż, jak, jako, je, jednej, jedyny, jego, jest, już, każda, każde, każdego, kilkukrotnie, klienta, komercyjnie, kontakcie, koszt, które, który, kupdeske, kupna, kupować, loading, lub, ma, mailowym, mi, moich, moje, mojej, możliwość, można, muszę, na, nadesłanych, nanoszę, naszej, nich, nie, niewielkie, niezbędnych, niezwykle, obróbce, od, oferowanych, ono, ozdobny, ozdób, pl, po, podchodzić, podejścia, polsce, polskich, polskiego, ponad, powstawania, poświecić, prac, prace, pracy, pracę, prezentów, proces, procesu, proszę, przez, przy, przypadku, realizację, rozmiarowych, również, różnych, rękodzieła, rękodziełem, się, sklepu, skomplikowany, staje, stanowią, stronie, strony, suszonego, szczegółów, są, tak, takich, takiej, tel, telefonicznym, terminy, traktuję, trwa, udaje, upominków, ustalenia, użyciu, warsztatu, wcześniejszym, wg, witam, wspomniałem, wszystko, www, wybierać, wykonania, wykonanie, wykonanym, wykonać, wymaga, wysłać, wywoływania, względem, względu, wzorów, zachęcam, zależy, zamieszczonych, zamówienia, zdjęcia, zdjęć, ze, złożoności, Ładowanie, środków, źródło, że">
<!-- text used in the movie -->
<!-- 30, 601, 605, 669, 75, alternatywę, atrakcyjne, bardzp, baru, biura, bywa, -->
<!-- całego, cba, celu, ciekawą, ciągu, czasami, czasu, często, delikatnego, dla, -->
<!-- dlatego, dni, dochodu, domu, drewna, drewno, dwóch, dzieje, dzięki, dłuższe, -->
<!-- element, firmy, formatach, gotowych, hobby, ich, identyczny, identycznych, -->
<!-- inne, istnieje, iż, jak, jako, je, jednej, jedyny, jego, jest, już, każda, -->
<!-- każde, każdego, kilkukrotnie, klienta, komercyjnie, kontakcie, koszt, które, -->
<!-- który, kupdeske, kupna, kupować, loading, lub, ma, mailowym, mi, moich, moje, -->
<!-- mojej, możliwość, można, muszę, na, nadesłanych, nanoszę, naszej, nich, nie, -->
<!-- niewielkie, niezbędnych, niezwykle, obróbce, od, oferowanych, ono, ozdobny, -->
<!-- ozdób, pl, po, podchodzić, podejścia, polsce, polskich, polskiego, ponad, -->
<!-- powstawania, poświecić, prac, prace, pracy, pracę, prezentów, proces, procesu, -->
<!-- proszę, przez, przy, przypadku, realizację, rozmiarowych, również, różnych, -->
<!-- rękodzieła, rękodziełem, się, sklepu, skomplikowany, staje, stanowią, stronie, -->
<!-- strony, suszonego, szczegółów, są, tak, takich, takiej, tel, telefonicznym, -->
<!-- terminy, traktuję, trwa, udaje, upominków, ustalenia, użyciu, warsztatu, -->
<!-- wcześniejszym, wg, witam, wspomniałem, wszystko, www, wybierać, wykonania, -->
<!-- wykonanie, wykonanym, wykonać, wymaga, wysłać, wywoływania, względem, względu, -->
<!-- wzorów, zachęcam, zależy, zamieszczonych, zamówienia, zdjęcia, zdjęć, ze, -->
<!-- złożoności, Ładowanie, środków, źródło, że -->


<style type="text/css">
/*<![CDATA[*/
html, body
{
margin: 0;
padding: 0;
height: 100%;

}
object
{
vertical-align: top;
}
/*]]>*/
</style>
</head>
<body bgcolor="#000000">
<center>
<object
classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"
codebase=""
id="index"
width="954" height="1046"
>
<param name="movie" value="index.swf">
<param name="bgcolor" value="#000000">
<param name="quality" value="high">
<embed
type="application/x-shockwave-flash"
pluginspage="http://www.adobe.com/shockwave/download ... kwaveFlash"
name="index"
width="954" height="1046"
src="index.swf"
bgcolor="#000000"
quality="high"
>
<noembed>
</noembed>
</embed>
</object>
</center>
</body>
</html>



Ja tu nie widze nic podejrzanego.
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x768

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: rkd77 »

Skasowałem plik odpowiedzialny za "wykrywanie" wirusa.
Sorry, za problem.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
vianne
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2012, 15:34:49
Strona na CBA.pl: aktualnie brak
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: vianne »

dziekuję :)

już miałam załaczać moje pliki do sprawdzenia :D
mark014
Posty: 17
Rejestracja: 11 cze 2011, 07:29:33
Strona na CBA.pl: slesin.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Re: Nie mogę wysłać plików html na serwer

Post autor: mark014 »

Dzięki. U mnie też jest już ok.
ODPOWIEDZ