Konto FREE zamiast PRO?

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Gzehoo
Posty: 7
Rejestracja: 01 gru 2013, 12:53:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Konto FREE zamiast PRO?

Post autor: Gzehoo »

Witam,

Czy jest możliwość aby po wygaśnięciu konta PRO mieć z powrotem konto FREE?

Nie ukrywam że przez ostatni rok korzystałem z takiego pakietu PRO wraz ze swoją domeną (gzehoo.pl), potem jednak uznałem że konto darmowe też mi wystarczy (głównie w kwestii FTP czy MySQL).
Problem jednak mam taki że po ponownym zakupie swojej domeny nie mogę teraz jej pod żadne konto hostingowe podpiąć i trochę się obawiam czy przypadkiem nie muszę od nowa zakładać jakiegokolwiek konta żeby ponownie darmowy pakiet otrzymać, a domeny też za bardzo nie chcę stracić.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1870
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Konto FREE zamiast PRO?

Post autor: endriu888 »

Witam

nie ma możliwości przejścia na plan free ponieważ jest to plan testowy do przetestowania naszych usług i wygasa po 7 dniach.
Jest też zabezpieczenie że jak się założy drugie konto i prubuje się podpiąć domenę z innego konta to jest blokada.
Możemy Panu dać zniżkę -30% na hosting->w celu proszę do nas napisać w panelu w zakładce "wsparcie".
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ