Katalog Wordpressa a dwie domeny

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
indicasativa
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 06:46:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x720

Katalog Wordpressa a dwie domeny

Post autor: indicasativa »

Próbowałem zmienić domenę w Wordpressie i wydaje mi się, że prawie wszystko poszło zgodnie z planem. Tyle że teraz mogę logować się do wp-admin z dwóch domen, a chyba nie o to mi chodziło. Mamy domenę .j.pl oraz .pl. W FTP dwa katalogi. Wordpress zainstalowany jest w katalogu .j.pl. Mam więc ustawiony alias i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Jak zrobić, abym mógł na spokojnie usunąć domenę .j.pl, pozostawiając tylko .pl? Dodam, że domena .pl również w CBA.

Wybaczcie tę prośbę o pomoc, ale od dawna próbuję sobie z tym poradzić. Co porada, to nie pasuje lub się wyklucza i coraz bardziej mnie to stresuje.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1920x1080
Kontakt:

Katalog Wordpressa a dwie domeny

Post autor: endriu888 »

Witam

żeby usunąć domenę j.pl najpierw trzeba skopiować pliki do domeny .PL, jeśli mają działać obydwie musi być alias włączony, bez aliasu będzie działać tylko .PL
Żeby znowu zmienić adres strony www bez logowania do panelu trzeba się zalogować do MYPHPADMIN -> https://www.cba.pl/pl/loginmysql/

i tam wejść do tabeli options i tam jest 2x adres strony na jakiej ma działać wordpress.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ