Błąd: wp_options: Can't find file: './brndesign1221/wp_options.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
brndesign1221
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 11:18:20
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Błąd: wp_options: Can't find file: './brndesign1221/wp_options.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")

Post autor: brndesign1221 »

Mam problem z Wordpressem, wczoraj skonfigurowałem stronę i wszystko działało jak trzeba, jeszcze parę minut przed pojsciem spać sprawdzałem co udało mi się zrobić. Dzisiaj po obudzeniu chciałem ponownie sprawdzić, co i jak i nie mogłem wejść na swoją stronę ani do panelu wordpress. Wyskakiwał komunikat: Error Establishing a Database Connection in WordPress. Co jakiś czas strona się ładowała ale bez udostepnionych przeze mnie wpisów. Więc występował faktyczny problem z połączeniem z bazą danych. Probowalem roznych metod z internetu, ale nic nie dawalo rady. Postanowiłem skasować bazę danych, pliki ftp i oprogramowanie wordpress, aby zacząc od nowa. Strona nie była aż tyle warta, myślałem że postawienie wszystkiego od początku załatwi sprawę. Jednak teraz nie mogę się uporać z poniższym błędem:

wp_options: Can't find file: './brndesign1221/wp_options.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")

Wykonywałem automatyczne naprawianie bazy danych za pomocą komendy: define('WP_ALLOW_REPAIR', true);
Po skorzystaniu z tej funkcji pojawia się błąd z wp_options i nadal nie mam dostepu do wordpressa i strony.

To jest moje pierwsze doswiadczenie z tworzeniem stron, także prosiłbym o jak najprostsze kroki pomocy.
Bardzo dziękuję za poświęcony czas.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1366x768
Kontakt:

Błąd: wp_options: Can't find file: './brndesign1221/wp_options.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")

Post autor: endriu888 »

Witam

Czy problem nadal występuje?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ