Błąd przy zmianie wersji PHP

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Awatar użytkownika
najborgraphics
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2015, 11:20:08
Strona na CBA.pl: dauntlessgame.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Błąd przy zmianie wersji PHP

Post autor: najborgraphics »

Witam!

Na stronie wordpress pojawił się komunikat

Obrazek
https://imgur.com/obYX85H

No to weszłam na panel - domeny - edytuj i zmieniłam wersje z 7.1 na 7.4. Komunikat owszem zniknął ale pojawił się inny błąd:

Obrazek

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /profiles/n/na/naj/najborgraphics/orchigaming.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2539

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /profiles/n/na/naj/najborgraphics/orchigaming.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2543

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /profiles/n/na/naj/najborgraphics/orchigaming.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3525

Jak sprawić, żeby to zniknęło?

Strona http://orchigaming.pl/

W międzyczasie ustawiłam na nowo 7.1, żeby mi się nie wyświetlało na stronie aczkolwiek no chciałabym zaktualizować PHP do wersji 7.4

Dziękuję, za pomoc.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1872
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1024x768
Kontakt:

Błąd przy zmianie wersji PHP

Post autor: endriu888 »

witam

oznacza że chyba plugin revslider nie jest kompatybilny w 100% z wersją php 7.4, zalecam zaktualizować wtyczki,szablony i wordpressa do najnowszej wersji oraz zmienić wersję php na 7.2 lub 7.3
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
najborgraphics
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2015, 11:20:08
Strona na CBA.pl: dauntlessgame.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Błąd przy zmianie wersji PHP

Post autor: najborgraphics »

O przy wersji 7.2 zniknął komunikat na panelu Wordpress oraz nie pokazuje się błąd. Dzięki wielkie :)
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1872
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1024x768
Kontakt:

Błąd przy zmianie wersji PHP

Post autor: endriu888 »

witam

ok, temat do zamknięcia.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Zablokowany