Błąd przy usuwaniu oraz zmienianiu nazw plików w bazie FTP

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
kolejowelk207
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2016, 07:34:04
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Błąd przy usuwaniu oraz zmienianiu nazw plików w bazie FTP

Post autor: kolejowelk207 »

Witam,
Od kilku lat na moim koncie FTP nie mogę usuwać większości plików jak i zmieniać ich nazw, bez względu na ich rozszerzenie. Zauważyłem, że tylko te stosunkowo niedawno wrzucone (mniej więcej do dwóch lat) mogę edytować.
Gdy "zaptaszkuję" plik w bazie, któremu chcę zmienić nazwę, pojawia się strona gdzie powinno wyświetlać się pole tekstowe do wprowadzenia nowej nazwy - mi nie wyświetla się nic. Z tego powodu wprowadzenie tej zmiany jest niemożliwe.
Na zrzucie ekranu prezentuję występowanie omawianego błędu na przykładzie chęci zmiany nazwy losowego pliku z rozszerzeniem PNG:
Obrazek

Natomiast gdy jakiś plik chcę wykasować, w drugim etapie tego procesu powinno wyświetlić się pytanie czy na pewno chcę to zrobić oraz na dole powinny zostać wypunktowane pliki/plik, który zaznaczyłem.
Punkty w ogóle się nie pojawiają, wygląda to tak jakbym chciał usunąć nic. Po zakończeniu operacji nic się nie kasuje, plik nadal jest.
Zrzut ekranu prezentuje problem na przykładzie próby usunięcia pliku z rozszerzeniem HTML:
Obrazek

Przez ten problem mój klient FTP jest bardzo zaśmiecony. Trzymam na nim mnóstwo zbędnych plików, których nie mogę się pozbyć od lat.
Wcześniej mi to nie przeszkadzało, ale teraz zaczyna się już robić poważny syf.

Czy ktoś z forumowiczów miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Błąd przy usuwaniu oraz zmienianiu nazw plików w bazie FTP

Post autor: endriu888 »

Witam

Z tego co widać na Pana koncie, to pliki są tylko z 11 stycznia, może warto czyścić pamięć przeglądarki i ciasteczka.
Warto sprawdzić czy to nie przez spację w nazwach.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
kolejowelk207
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2016, 07:34:04
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Błąd przy usuwaniu oraz zmienianiu nazw plików w bazie FTP

Post autor: kolejowelk207 »

endriu888 pisze: 12 sty 2022, 10:14:11 [...] może warto czyścić pamięć przeglądarki i ciasteczka.
Warto sprawdzić czy to nie przez spację w nazwach.
Niestety problem musi leżeć gdzie indziej. Pliki, które chcę usunąć nie mają spacji w swoich nazwach. Ciasteczka i pamięć przeglądarki regularnie czyszczę, bo wtedy nie widzę zmian na stronie, które wprowadzam.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Błąd przy usuwaniu oraz zmienianiu nazw plików w bazie FTP

Post autor: endriu888 »

Witam

czy w trybie prywatnym incognito (bez wtyczek) jest ten sam problem? czy można wiecej zrzutów ekranu z błedami?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Błąd przy usuwaniu oraz zmienianiu nazw plików w bazie FTP

Post autor: endriu888 »

Witam

możemy też osobiście to sprawdzić, tylko potrzebujemy wiadomości na obsluga(malpa)cba.pl z zrzutami ekranu oraz dostępem do konta ftp.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ