Zarządzanie sklepem internetowym

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
bereno
Posty: 62
Rejestracja: 12 maja 2021, 15:11:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Zarządzanie sklepem internetowym

Post autor: bereno »

Witam serdecznie,
Mam kilka pytań:
Poleci ktoś jakieś mini studio do cykania fotek na sklep internetowy? Kiedyś zakupiłem takie malutkie ale niestety za bardzo mi się nie przydało, wykorzystałem tylko lampy a tło z brystola wygięte. Albo wykorzystam te lampy i zrobię dodatkowo stojaki albo coś chciałbym zakupić. Tło będę robił ze starej ławy jako podstawa w poziomie a w pionie 2 część ławy na niej biały brystol podklejony i na to szkło przykręcę. Ma to sens ? Jaki program do obróbki zdjęć ?
Jaki bloker kurierski do integracji polecacie ? Aktualnie używam epaki, w przyszłośći będzie integrowana. Może ktoś poleci jakąś firmę która w dzierżawę da drukarkę do etykiet i ma konkurencyjne ceny ? Lub proszę podpowiedzieć jaką drukarkę kupić?
Może ktoś przerabiał temat opisu kuwet, chodzi mi może jest jakiś gotowy program do opisów z wymiarami. Aktualnie męczyłem się w wordzie ze zrobioną tabelą, następnie
druk->laminarka i cięcie na gilotynie.
Poleci ktoś jakiś program do robienia katalogów produktów, w excelu czy wordzie to taka lipa chyba ;> ?

http://www.biznes-finanse.pl/na-czym-po ... -korzysci/

No i czy polecacie od razu wprowadzić takie integracje? Czy jednak poczekać, aż sklep bardziej się rozwinie?
ODPOWIEDZ