Wersje językowe sklepu

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
mborki
Posty: 30
Rejestracja: 10 lis 2022, 13:38:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Wersje językowe sklepu

Post autor: mborki »

Hej, mamy sporą zagwozdkę i jestem bardzo ciekawy Waszych opinii. Prowadzimy sklep na domenie .com sprzedając obecnie głównie na Polskę. Com, ponieważ chcieliśmy wejść w crossborder na jednej domenie, po prostu dodając do sklepu kolejne wersje językowe. Niestety z kilku względów (np. różnicowanie cen i produktów) musimy jednak rozbić sklep na PL i zagranicę na dwie różne domeny. Co byście radzili? Pogodzić się ze spadkami i przepiąć sklep na .pl (domeny .pl i .com kupione jednocześnie 1,5 roku temu, ale na .pl nic nie stoi), a na .com postawić sklep na rynek zagraniczny? Zostawić .com na Polskę, a na zagranicę postawić .co, .eu etc? Poza tym polecicie dobrego tłumacza do wykonania tł€maczeń na stronę www?
parkowiec
Posty: 38
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:11:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Wersje językowe sklepu

Post autor: parkowiec »

Brand jest na EU? Czy polski generyk? Jaki ruch z organic? Na jakie kraje sprzedaż od teraz, na jakie w perspektywie 2lat? Sprzedaż pure player czy sieć? Jak sieć to brand własny czy przez sieci lokalne? Pytania można mnożyć....

Poza tym zwróć uwagę na jakość tekstów na stronie www, teksty powinny być przygotowane profesjonalnie oraz bez błędów, tak więc dobrze jest oddać tłumaczenie w ręce biura, które zrobi to dobrze:
https://atet.pl/

Od siebie polecam Atet, kilka razy juz korzystałem z ich pomocy, nie mam do nich zastrzeżeń. Tłumaczenia przygotowane szybko oraz bezbłędnie.
marek38
Posty: 71
Rejestracja: 14 wrz 2022, 08:05:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Wersje językowe sklepu

Post autor: marek38 »

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://tkn24.pl/jak-przyspieszyc-proce ... rnetowych/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat przyspieszenia procesu wysyłki w sklepach internetowych. Z pewnością pomoże to wielu osobom zainteresowanym tematem.
adam445
Posty: 21
Rejestracja: 23 lut 2023, 10:11:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Wersje językowe sklepu

Post autor: adam445 »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić usługi, z których sam skorzystałem. Jeżeli zastanawiacie się nad stworzeniem własnego sklepu internetowego, to zdecydowanie polecam Wam ofertę firmy Design Cart - https://www.designcart.pl/aktualnosci/9 ... i-seo.html , która specjalizuje się w tworzeniu sklepów internetowych oraz ich pozycjonowaniu.
ODPOWIEDZ