Warszawa remont biura

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
jagek
Posty: 68
Rejestracja: 26 paź 2015, 09:49:53
Strona na CBA.pl: okuninka.org.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Warszawa remont biura

Post autor: jagek »

Szukam ekipy do remontu biura w Warszawie.
Kogo polecicie?
I czy warto jest do remontu brać projektanta wnętrz?
Awatar użytkownika
bereno
Posty: 62
Rejestracja: 12 maja 2021, 15:11:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Warszawa remont biura

Post autor: bereno »

Polecam bardzo. Dzięki temu wszytkie inspiracje i pomysły udało się spiąć w fajna całość. Sam bym przebarwil i dodał mnóstwo innych rzeczy a tak ktoś mi tłumaczy dlaczego nie pasuje ta farba, ten kolor ściany, szafy mam fajnie zaprojektowane. Ja rozłożyłem na raty i bez wizualizacji wiec cena wyszła przyzwoita.

A do remontu polecam tę ekipę https://adrem.org.pl/uslugi/remonty-biur/ Duże doświadczenie i usługi wykonane solidnie.
marek38
Posty: 70
Rejestracja: 14 wrz 2022, 08:05:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Warszawa remont biura

Post autor: marek38 »

Czy posiadacie swoje ulubione portale tematyczne związane z aranżacją wnętrz? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://www.wnetrze-marzen.pl , na której znajdziecie liczne artykuły na temat możliwości wykorzystania fototapety.
adam445
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2023, 10:11:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Warszawa remont biura

Post autor: adam445 »

W moim przypadku zdecydowałem się na skorzystanie z usług projektantów wnętrz i jestem bardzo zadowolony z efektów. Jeżeli jesteście zainteresowani wykorzystaniem sztukaterii w Waszych wnętrzach, to polecam Wam sprawdzić ofertę studia dekoracyjnego Rzecz Gustu, w którego ofercie znajdziecie m.in. sztukateria w pokoju dziecka .
krystian515
Posty: 17
Rejestracja: 01 cze 2023, 19:33:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Warszawa remont biura

Post autor: krystian515 »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem aranżacji wnętrz. Jeśli poszukujecie sprawdzonej porad odnośnie aranżacji wnętrz, to sprawdzcie sobie artykuł - fototapety 3d nowoczesne rozwiazanie pasujace do kazdego wnetrza , gdzie znajdziecie wiele informacji na temat wykorzystania fototapety.
ODPOWIEDZ