Szukam pomocy księgowej

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
mborki
Posty: 100
Rejestracja: 10 lis 2022, 13:38:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Szukam pomocy księgowej

Post autor: mborki »

Potrzebuję porady prawno- księgowej na początek swojej dzialalnosci. Mam dwie możliwości i nie wiem co wybrać
parkowiec
Posty: 110
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:11:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Szukam pomocy księgowej

Post autor: parkowiec »

mborki pisze: 24 lut 2023, 08:41:15 Potrzebuję porady prawno- księgowej na początek swojej dzialalnosci. Mam dwie możliwości i nie wiem co wybrać
Zerknij sobie na stronę https://pieknygdansk.pl/zakres-uslug-biur-rachunkowych/ Możęsz wczytać się tutaj w zakres usług biur rachunkowych, znajdziesz kilka porad jak wybrać odpowiednie. Zadecyduj, czy chcesz korzystać z usług księgowej online czy tradycyjnego biura księgowego. Księgowość online może być tańsza, ale wymaga, abyś samodzielnie prowadził i przekazywał dokumenty, a biuro księgowe oferuje wsparcie w obsłudze dokumentów. Poza tym Upewnij się, że księgowa ma doświadczenie w obsłudze firm o podobnym charakterze jak Twoja działalność.
adam445
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2023, 10:11:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Szukam pomocy księgowej

Post autor: adam445 »

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę http://www.perfekt.biz.pl , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego biura rachunkowego w Krakowie, które specjalizuje się m.in. w usługach księgowych, kadrach i płacach, a także w sprawach związanych z ubezpieczeniem.
aleksis88
Posty: 22
Rejestracja: 07 kwie 2023, 20:57:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Szukam pomocy księgowej

Post autor: aleksis88 »

Mojemu znajomemu ostatnio bardzo pomogła księgowa Mysłowice poprowadzić rachunki w firmie. Dlatego możecie postawić na Biuro Rachunkowe MDA Consulting Group, bo są tam specjaliści z prawdziwego zdarzenia, którzy mają i wiedzę, i doświadczenie i mogą wam naprawdę pomóc. A lepiej, żeby fachowcy zadbali o finanse.
ODPOWIEDZ