Szkolenie z zarządzania zespołem

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
ursusz
Posty: 9
Rejestracja: 16 wrz 2022, 14:31:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Szkolenie z zarządzania zespołem

Post autor: ursusz »

Przychodzę do Was z pytaniem Ostatnio awansowałam na wyższe stanowisko i zostałam kierownikiem działu. Stało się to tak naprawdę nagle i zupełnie się tego nie spodziewalam, bo koleżanka, która pełniła funkcję kierowniczą zaszła w ciążę i przebywa na zwolnieniu. Jest to dla mnie zupełnie nowa sytuacja, a do tego jeszcze ten covid, pracujemy hybrydowo i czuję się nieco niepewnie, choć oczywiście możliwość rozwoju osobistego w tym aspekcie jest dla mnie bardzo ważna Pomyślałam zatem, że może udam sie na jakieś szkolenie z takiego zarządzania zespołem. I wszystko byłoby pięknie gdybym tylko takie szkolenie sensowne znalazła Jak się okazuje firm szkoleniowych jest mnóstwo, a nie chciałabym trafić na jakąś firmę krzak. Pomyślałam więc, że może coś mi tutaj doradzicie Może któraś z Was odbyła takie szkolenie i mogłaby coś podpowiedzieć, gdzie się udać?
parkowiec
Posty: 110
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:11:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Szkolenie z zarządzania zespołem

Post autor: parkowiec »

Gratulacje z awansu Ja kilka szkoleń robiłem w Dolineo i byłem z nich zadowolony. Takiego stricte z zarządzania nie miałem, ale popatrz sobie co tam mają do zaoferowania, bo firmę na pewno mogę polecić.
Jest możliwosć zdecydowania się na szkolenie w formie online, która jest moim zdaniem najwygodniejsza:
https://dolineo.com/szkolenie-zarzadzan ... ca-zdalna/

Szczególnym wyzwaniem może byc zarządzanie zespołem w ramach pracy zdalnej.
adam445
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2023, 10:11:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Szkolenie z zarządzania zespołem

Post autor: adam445 »

Warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty.

Reklama : obsługa eventów Kraków
ODPOWIEDZ