Szafa rack

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
starmal
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2022, 06:52:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Szafa rack

Post autor: starmal »

Czy warto jest montować szafę rack w mieszkaniu? Na co zwrócić uwage przy okazji takiego montazu?
januszkarpaty
Posty: 35
Rejestracja: 11 kwie 2022, 07:54:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Szafa rack

Post autor: januszkarpaty »

Szafa rack to najlepszy sposób na ułożenie kabli i sprzętu do internetu kamer i TV. Ja układam Skrętkę cat6 minimum aby starczyła na zapotrzebowanie kolejnych 25 lat. Minimum 2 skrętki na pokój najlepiej 4. Do salonu i sypialni 4 szt . Oddzielny przewód skrętkę do Access Point-a aby dobrze rozpropagować sygnał wifi. Dodatkowo po przewodzie do pieca, centrali alarmowej, domofonu, (rekuperacji , pralki lodówki , zmywarki ... smart mirror:) co kto lubi. Przewody skrętkę w miarę możliwości układać w odstępie minimum 15cm od kabli elektrycznych w przypadku gdy idą równolegle
https://komputerowapasja.pl/profesjonal ... -rozwiazan

Zreszta na tej stronie jest opisane, jak wybrać odpowiednią szafę.
estella
Posty: 30
Rejestracja: 18 lis 2023, 11:44:49
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Szafa rack

Post autor: estella »

Dzisiaj to są dostępne najróżniejsze rozwiązania - zależy co, komu się podoba oraz jakie ma oczekiwania? Jak chodzi o mnie, to w planach mam teraz zgłosić się do firmy maxdesign-meble.eu - która też oferuje nowoczesne, dobrze wykonane meble. Jak chodzi o mnie, to jestem zachwycona ich propozycjami - mają oni świetne wyczucie designu.
ODPOWIEDZ