Switch gigabitowy

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
mborki
Posty: 100
Rejestracja: 10 lis 2022, 13:38:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Switch gigabitowy

Post autor: mborki »

Witam. Szukam rozwiązania. Zaznaczam że trzeba jak do dziecka przedszkolnego podejść. Mam dwa routery xiaomi ( czemu takie? Nie wiem. Takie zalecano mi kiedy pytałem jakie). Jeden pracuje w pokoju a drugi w kuchni. Czemu dwa? Bo ściany grube i poprostu taki układ dawał radę ale na routerach do.300Mb. Jak te France skonfigurować żeby była jedna sieć w domu ( domyślam się że nazwa SSID ma być taka sama) ale również jak skonfigurować żeby telefon płynnie przełączał się pod ten router który ma większą siłę? Internet dostaję światłowodem 120 Mb/s W tej chwili ( czasowo) modem na końcu światłowodu ma 3 wyjścia do routerów ale docelowo muszę kupić gigabitowy switch. Podpowiedzcie na co zwrócić uwagę i czego nie robić żeby takie rozwiązanie działało płynnie.
parkowiec
Posty: 110
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:11:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Switch gigabitowy

Post autor: parkowiec »

Temat przerabialem i kombinowalem, jak telefon zlapal jedna siec to sie jej trzymal do konca, pomimo tego ze dostępna byla lepsza, ostatecznie udalo sie znalesc takie miejsce gdzie jeden ruter sieje siec na caly dom. Dwie sieci o tej samej nazwie nie- nie dzialalo to dobrze
https://www.napad.pl/produkty-588-11659 ... 8pp-100eus

Od siebie polecam raczej kontakt z nimi. W firmie powinni doradzić Ci jakie będzie tutaj najlepsze rozwiazanie w tej tematyce.
ODPOWIEDZ