Strona internetowa sklepu

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
studzienka300
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2017, 21:41:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Strona internetowa sklepu

Post autor: studzienka300 »

Cześć, mam takie zapytanie, chce założyć sklep internetowy ale boję się, że nie będę miała klientów i chciałabym aby strona była widoczna jak najwyżej w google? Wiecie zapłacić googlowi czy jak?
studzienka300
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2017, 21:41:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Strona internetowa sklepu

Post autor: studzienka300 »

studzienka300 pisze: Cześć, mam takie zapytanie, chce założyć sklep internetowy ale boję się, że nie będę miała klientów i chciałabym aby strona była widoczna jak najwyżej w google? Wiecie zapłacić googlowi czy jak?
Znalazłam taką stronkę, trochę mi wyjaśniła temat.
https://afterweb.pl/pozycjonowanie/pozy ... e-pozycje/
trebel7
Posty: 4
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:13:08
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1680x1050
Kontakt:

Strona internetowa sklepu

Post autor: trebel7 »

Ja też niedawno otwierałem sklep internetowy, jednak okazało sie że koszta są zbyt wysokie i nie mam tyle pieniędzy. Na szczęście pomogła mi bardzo pożyczka dla nowych firm od AASA. Dzięki tej pożyczce mogłem sfinansować stworzenie strony sklepu. Jeśli chodzi o warunki to oprocentowanie jest na prawdę korzystne i według mnie bardzo sie opłaca wziąć taki kredyt!
samolub91
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2017, 05:36:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Android 320x570

Strona internetowa sklepu

Post autor: samolub91 »

Czlowieku kredytu na strone się nie bierze i nie reklamuj nie namawiaj bo Cię zglosze tu czy tam.

Studzienka, założenie sklepu to nie problem...
Z google to może byc problem, ale jesli to sa zadkie rzeczy i nikt tego nie sprzedaje to szybko na haslo kup xyz beda w setce, piecdziesiatce czy dziesiatce. Ale wszystko trzeba od czegoś zacząć wcześniej i najlepiej z pasjii...

Mozesz tez u kogoś w sklepie internetowym zapytac czy Ci tam miejsca nie stworzy na fajnych warunkach.
nalata
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2016, 20:41:08
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1360x768

Strona internetowa sklepu

Post autor: nalata »

Założenie sklepu faktycznie nie jest trudne, wystarczy dobra platforma jak http://auroracreation.pl/uslugi/sklepy-internetowe . Jeśli chodzi o pozycjonowanie to nie płacisz google, tylko specjalistom za prowadzenie kampanii SEO SEM . Przeprowadza się je regularnie i systematycznie, bo tylko w ten sposób masz szansę zdobyć wysoką pozycję w wyszukiwarce
samolub91
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2017, 05:36:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Strona internetowa sklepu

Post autor: samolub91 »

Bez wiedzy na ten temat i bez pomocy osoby która się zna na SEO w tym dobrej organizacji pracy tej strony to będzie ciężko wbić się w rynek. Potrzeba też czasu na rozkręcenie sklepu, czasami na efekty czeka się pół roku czy rok.
ivee
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2017, 19:30:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Strona internetowa sklepu

Post autor: ivee »

Nie ulega wątpliwości, że strona internetowa sklepu jest niezwykle ważna. Myślę sobie jednak, że warto pomyśleć także o takim rozwiązaniu jak mikropłatności, dostępne w ofercie My Bill http://mybill.pl/ . Jest to agregat płatniczy, dzięki któremu można uiszczać należność na małe kwoty za pośrednictwem SMS Premium. Z takiej formy płatności mogą korzystać klienci, który np. nie posiadają konta w banku, bo i tacy nadal się zdarzają, a telefon tak naprawdę każdy z nas ma zawsze pod ręką:).
maranka
Posty: 3
Rejestracja: 13 wrz 2017, 17:08:04
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Strona internetowa sklepu

Post autor: maranka »

Musisz zacząć od pozycjonowania. To najważniejsze. Mikropłatności to duże udogdnienie dla klientów podobnie jak chat. Chat znajdziesz na https://chat-online.pl/index.php. Dzięki niemy będziesz wiedział, czego oczekują klienci.
Awatar użytkownika
nitka199017
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2017, 18:27:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox MacOS 1280x800

Strona internetowa sklepu

Post autor: nitka199017 »

Super, dzięki wielkie za sprawdzone informacje. Jestem pewien, że mi się one przydadzą...
Biegając dzień po dniu, biorąc udział w kolejnych wyścigach, stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej, a żeby ją przeskoczyć, muszę nad sobą pracować, sam siebie ulepszyć.
ODPOWIEDZ