Soczewki kontaktowe niejednodniowe

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
cesiek32
Posty: 19
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:40:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Soczewki kontaktowe niejednodniowe

Post autor: cesiek32 »

Cześć!

Chciałbym was zapytać o opinię na temat soczewek PureVision firmy Bausch & Lomb . Zastanawiam się nad kupnem ich soczewek ze sklepu: https://www.szkla.com/91_purevision-6-szt.html. Szukam właśnie soczewek, których ie będę zmuszony ściągać każdego dnia. Często zasypiam oglądając coś lub jestem w podróży. W takich przypadkach mogę zapomnieć lub przespać noc do rana :) Te wydają się być okay. Czy miał ktoś styczność z soczewkami, takimi na dłużej niż jeden dzień? Czy dobrze się w nich czujecie? A może ktoś miał styczność z tymi konkretnymi? Będę wdzięczny za każdą opinię.
Niewykorzystane szanse palą bardziej niż nieudane podejścia.
ullawicka48
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2020, 18:17:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome MacOS 1680x1050

Soczewki kontaktowe niejednodniowe

Post autor: ullawicka48 »

Ale niejednodniowe soczewki oznacza, że trzeba je ściągnąć i umieścić w pojemniczku z płynem. W żadnych soczewkach nie można zasypiać, ryzyko uszkodzenia oczu jest zbyt duże. Soczewka przecież może się przemieścić i utknąć
niki555
Posty: 49
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:09:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Soczewki kontaktowe niejednodniowe

Post autor: niki555 »

Są też soczewki, w których można spać, ale ja im jakoś nie ufam...
lila83
Posty: 48
Rejestracja: 12 lis 2021, 15:11:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Soczewki kontaktowe niejednodniowe

Post autor: lila83 »

Jeśli nie chcecie wymieniać soczewek codziennie, to dobrym rozwiązaniem mogą być soczewki multifokalne, czyli progresywne. Można je nosić codziennie, co jest bardzo wygodne. Wystarczy je tylko co jakiś czas czyścić. Dzięki nim można wyraźnie widzieć wszystko z daleka i z bliska. Pasują osobom starszym i młodszym. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj http://soczewkidlaciebie.pl/wybieramy-s ... kalne.html .
ODPOWIEDZ