Samochód

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
roman22166767
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 06:16:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Samochód

Post autor: roman22166767 »

Ja kupiłem bardzo dobry samochód i zastanawiam się nad kupnem bardzo dobrego ubezpieczenia.Kumpel mi powiedział że dobrze zrobię jak skorzystam z https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-ac .Ja na pewno z tego ubezpieczenia skorzystam.
kasjo
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2018, 14:51:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x864

Samochód

Post autor: kasjo »

ja najtańsze kupuję po prostu
sputnick
Posty: 10
Rejestracja: 16 gru 2019, 18:51:40
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 2560x1440

Samochód

Post autor: sputnick »

Najnowocześniejsze jak już.
kaleida
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:51:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 2560x1440

Samochód

Post autor: kaleida »

Decyzja o zakupie samochodu powinna być przez nas dobrze przemyślana. Ludzie często nie myślą w perspektywie długoterminowej tylko kierują się swoimi emocjami. Widać to szczególnie dobrze na przykładzie tych kupujących używane modele. Jeśli dany samochód ma powiedzemy te 10 czy 15 lat i jest maksymalnie wypastowany, to w większości przypadków będą z nim problemy. Doświadczeni handlarze od lat stosują tą metodę na odwrócenie uwagi od takich kwestii jak stan techniczny pojazdu. Dlatego też tak wiele mówi się o atrakcyjnności zakupu nowego samochdu. Szczególniej ak przejrzymy oferty takich marek jak Dacia - https://www.dacia.pl/samochody.html prezentuje się to bardzo atrakcyjnie cenowo. Do tego możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu.
marzenabry
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2019, 17:00:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 2560x1440

Samochód

Post autor: marzenabry »

Macie racje w tym co piszecie.
niki555
Posty: 49
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:09:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Samochód

Post autor: niki555 »

Zależy, jakie masz auto, przy starym najtańsze i nie ma co przepłacać :P
abelardizka
Posty: 23
Rejestracja: 04 kwie 2017, 12:18:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080
Kontakt:

Samochód

Post autor: abelardizka »

Ja staram się każde auto sprawdzać tak jak umiem. Często radzę się znajomych mechaników.
_________________________
Polish language
marek38
Posty: 70
Rejestracja: 14 wrz 2022, 08:05:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Samochód

Post autor: marek38 »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić strone https://www.cichy-zasada.poznan.skoda.pl/ , na której znajdziecie ofertę nowoczesnego, autoryzowanego salonu i serwisu samochodowego marki Skoda. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
balohi
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2022, 22:55:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Samochód

Post autor: balohi »

Dzisiaj chciałbym opowiedzieć o moim doświadczeniu związanym z zakupem oleju do skrzyni biegów mojego samochodu. Wiedziałem, że muszę wymienić olej, ale nie wiedziałem, który będzie najlepszy dla mojego pojazdu. Zacząłem od przeglądania różnych forów internetowych i pytałem znajomych o ich doświadczenia. Ostatecznie zdecydowałem się na olej, który polecił mi mechanik samochodowy. Następnie szukałem sklepów motoryzacyjnych, które oferują ten olej i po kilku próbach udało mi się znaleźć sklep, który miał go na stanie. Zamówiłem olej i dostałem go w ciągu kilku dni. Wymiana okazała się łatwa i teraz moja skrzynia biegów działa znacznie lepiej. Zrozumiałem, jak ważne jest znalezienie oleje przekładniowe w sklepie 2407.pl dla swojego samochodu i polecam każdemu, kto chce wymienić olej w swoim pojeździe, aby dobrze zrobił swoje badania i wybrał olej, który będzie odpowiedni dla jego potrzeb.
adam445
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2023, 10:11:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Samochód

Post autor: adam445 »

Jakie Wy macie zdanie na temat samochód elektrycznych?

producent stropów prefabrykowanych
aleksis88
Posty: 22
Rejestracja: 07 kwie 2023, 20:57:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Samochód

Post autor: aleksis88 »

A jak dbacie o wasze samochody ;)? Jak chodzi o mnie to interesowałaby mnie jakaś dobra ochrona lakieru warszawa , ponieważ niedawno kupiłam nowe autko i chcę je zabezpieczyć... Czy macie może pomysł na to - na co się zdecydować w tym kierunku?
estella
Posty: 25
Rejestracja: 18 lis 2023, 11:44:49
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Samochód

Post autor: estella »

A co myślicie o takich aspektach, jak Kredyty samochodowe dla osób fizycznych poznań ? Tak pytam, bo ostatnio znalazłam interesującą ofertę w tym zakresie u firmy ClickLease i tak kusi mnie, aby z niej skorzystać. Myślę, że to dobra opcja na to, aby kupić sobie nowe autko i płacić nie od razu całą gotówkę, tylko sobie je wygodnie rozłożyć na raty.
klod
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2023, 19:05:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x864

Samochód

Post autor: klod »

Możesz kupić samochód który nie traci na wartości, radziłabym Ci zajrzeć do salonu Porsche Centrum Sopot i kupić tam jakieś fajne auto, a mają też sprawdzone, używane samochody z gwarancją porsche approved
marlena80
Posty: 17
Rejestracja: 10 cze 2020, 11:44:06
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 2560x1440

Samochód

Post autor: marlena80 »

O zakupie samochodu można wiele przeczytać na forach internetowych. Zazwyczaj są to przygody osób szukających oszczędności i wybierających modele z rynku wtórnego. Z nimi jest zawsze jeden problem, nigdy nie wiemy jaka jest ich przeszłość. A ma to bardzo duże znaczenie w kontekście naszego bezpieczeństwa. Decydując się na model z salonu mamy też do dyspozycji wiele technologii trakcji jazdy jakie zapewniają pewność prowadzenia w najtrudniejszych warunkach. Znajdziemy je także w samochodach z silnikami elektrycznymi - https://otoev.pl/modele-ev o jakich można znaleźć wiele ciekawostek i porównań. Na ten moment to najbardziej przyszłościowy zakup.
ODPOWIEDZ