Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
plozek
Posty: 39
Rejestracja: 11 kwie 2022, 12:57:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: plozek »

Jak w temacie. Co polecicie dopilnować przy remoncie mieszkania? Co się u Was sprawdziło?
januszkarpaty
Posty: 35
Rejestracja: 11 kwie 2022, 07:54:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: januszkarpaty »

-Legowisko dla psa w ścianie pod schodami
-duzo gniazdek, wszedzie
-pojemnik na plyn do naczyń w zlewie
-wysuwane gniazeko z blatu
-kraniki z wodą po 2 stronach domu (nie mam i żałuję)
-drzwi do garażu z tyłu domu (nie mam i zlauje)
-rurki na skropliny na etapie hydrauliki przewidzieć
-duza zmywarka
-mnostwo szuflad w kuchni
-czarny sedes
-umywalka z dodatkiem czarnego kamienia, kupowałam w Rea https://lazienka-rea.com.pl/umywalka-na ... black.html Jestem z niej bardzo zadowolona bo dodała łazience pazura do wyglądu :)
-moskitiery i zaluzje bambusowe
-duzo oświetlenia, 2xwiecej niz ci się wydaje i polecają fachowcy.


Ogólnie jestem zadowolona ze swojego mieszkania, praktycznie niczego bym nie wymienił :)
fsda3
Posty: 4
Rejestracja: 18 paź 2021, 14:11:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: fsda3 »

Jestem zadowolona z tego jak wyszedł remont. Polecam kupić dobrej jakości płytki, które będą pasowały do reszty kuchni lub łazienki.

____
Dzięki profesjonalnemu projektowi elewacji Elewacyjnie.pl oraz wizualizacji domu 3D możesz zwizualizować przekształcenia elewacji swojego domu w zaciszu własnego domu.
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x720

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: Mati »

Jak to czego pilnować, fachowców pilnować. Żeby nie odwalili fuszerki i nie zwinęli się przed końcem :D
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
marek38
Posty: 70
Rejestracja: 14 wrz 2022, 08:05:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: marek38 »

W trakcie remontu w moim mieszkaniu skorzystałem z oferty sklepu internetowego z płytkami, w którym zakupiłem mozaika w naprawdę atrakcyjnej cenie. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
kaleida
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:51:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 2560x1440

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: kaleida »

Remont generalny naszego mieszkania to wspaniały moment na wprowadzenie wielu zmian. Moim zdaniem to największym błędem jaki możemy popełnić to szukanie oszczędności na wszystkim. Przecież taki remont robimy raz na długie lata więc lepiej będzie postawić na wysoką jakość i mieć zwyczajnie spokój. Na rynku jest bardzo duży wybór produktów z różnych półek cenowych więc miejmy to na uwadze. Poza tym w takich miejscach jak kuchnia, warto zainwestować w dobrej klasy sprzęt do gotowania. Ja najlepsze przepisy czerpię z tego serwisu - https://uwielbiam.pl/przepis/pieczona-k ... trym-sosem Każdego dnia jestem w stanie przygotować coś pysznego dla całej rodziny.
adam445
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2023, 10:11:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: adam445 »

Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie nowoczesne studio dekoracji - Rzecz Gustu, w którego ofercie znajdziecie ekskluzywne produkty do aranżacji wnętrz domów i mieszkań, w tym np. listwy led sufitowe wpuszczane . Według mnie dobór kolorów ma ogromny wpływ na atmosferę wnętrza, w ich ofercie znajdziecie to czego szukacie.
aleksis88
Posty: 22
Rejestracja: 07 kwie 2023, 20:57:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: aleksis88 »

Wiecie przy tym wszystkim na pewno trzeba byłoby się zastanowić też nad elementami dekoracyjnymi, wykończeniowymi, które poprawią wygląd naszych wnętrz. Ciekawe propozycje znalazłam tutaj https://libret.pl/obrazy/cegly/79 - chociażby mają szklane piękne obrazy imitujące cegły, ale też występują w innych wariantach.
estella
Posty: 30
Rejestracja: 18 lis 2023, 11:44:49
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: estella »

Nie ma lekko i do każdego remontu trzeba się przygotować. Dlatego warto byłoby tutaj poczytać sobie artykuł https://www.ieis.com.pl/renesans-tapet-do-salonu/ - gdzie dowiedziecie się sporo odnośnie powrotu tapet do mody. Dowiecie się jak tapetować prawidłowo i na co zwrócić uwagę?
marlena80
Posty: 17
Rejestracja: 10 cze 2020, 11:44:06
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 2560x1440

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: marlena80 »

Trzeba na kwestię spojrzeć z perspektywy biegu lat oraz aktualnych statystyk. Te znacząco wzrosły bo ciężko rozważać w dzisiejszych czasach budowę domu, bez rozwiązania smart home - https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/k ... ona-1.html Najczęściej wymieniane korzyści to bezpieczeństwo, energooszczędność oraz oszczędność czasu. Wszystko oczywiście będzie zależało od dostępnego budżetu jednak na rynku znajdziemy rozwiązania na każdą kieszeń.
askra
Posty: 9
Rejestracja: 30 lis 2023, 02:41:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Remont mieszkania z czego jesteście zadowoleni

Post autor: askra »

Remont może być zniechęcającym zadaniem, ale warto pamiętać o tym, jak ważne są usługi wywozu odpadów. Dobrym pomysłem jest rozważenie wynajęcia profesjonalistów, takich jak https://dkm-odpady.pl/pl/regions/minsk-mazowiecki, którzy oferują usługi wywozu odpadów w Mińsku Mazowieckim. W ten sposób można skupić się na remoncie, pozostawiając gospodarkę odpadami specjalistom.
ODPOWIEDZ