Pytanie od zielonego

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
kuliG92
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2015, 17:53:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Pytanie od zielonego

Post autor: kuliG92 »

Witam forumowiczów.
Takie nieśmiałe pytanko mam do was, bowiem rozpocząłem teraz studia informatyczne, choć przyznam że w tej dziedzinie jestem trochę laikiem. Ostatnio zacząłem się interesować tematem tworzenia stron, robię kursy HTML'a i CSS. Na drugim roku studiów zacznę uczyć się programowania w C-Sharpie. Kolega, który nieco bardziej się orientuje się w temacie podpowiedział mi żeby już teraz na własną rękę uczyć się JavaScript i PHP. Teraz pojawia się pytanie, czy pojętny 23 latek ma jeszcze szanse na zostanie dobrej jakości web developerem/programistą?
psyhofaza
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2015, 02:26:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Re: Pytanie od zielonego

Post autor: psyhofaza »

Jak masz chęci i czas oraz dużo cierpliwości to możesz wszystko :D A pisanie nie jest takie straszne jak je malują.
szafia
Posty: 18
Rejestracja: 15 lip 2013, 11:01:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Pytanie od zielonego

Post autor: szafia »

Pewnie tak, ale nie każdy ma jednak do tego dryg.
draklin
Posty: 34
Rejestracja: 01 paź 2015, 12:04:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Pytanie od zielonego

Post autor: draklin »

Myślę, że wiele się można samemu nauczyć.
mariel
Posty: 7
Rejestracja: 21 lis 2015, 14:13:16
Płeć: Kobieta
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Pytanie od zielonego

Post autor: mariel »

Znam ludzi, którzy nawet w późniejszym wieku tego się nauczyli i naprawdę są w tym świetni. Nie ma reguły. Liczą się chęci.
alana
Posty: 57
Rejestracja: 21 paź 2015, 10:14:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Pytanie od zielonego

Post autor: alana »

Wiek nie ma tu znaczenia :wink:
LKoka
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2015, 09:47:23
Strona na CBA.pl: cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1280x800
Kontakt:

Pytanie od zielonego

Post autor: LKoka »

Jak masz zapał i chęci. Potrzebna ci będzie samodyscyplina do pełnego sukcesu. Powodzenia.
Awatar użytkownika
SławekSławomir
Posty: 74
Rejestracja: 17 lip 2015, 15:37:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x720

Pytanie od zielonego

Post autor: SławekSławomir »

kuliG92 pisze: Witam forumowiczów.
Takie nieśmiałe pytanko mam do was, bowiem rozpocząłem teraz studia informatyczne, choć przyznam że w tej dziedzinie jestem trochę laikiem. Ostatnio zacząłem się interesować tematem tworzenia stron, robię kursy HTML'a i CSS. Na drugim roku studiów zacznę uczyć się programowania w C-Sharpie. Kolega, który nieco bardziej się orientuje się w temacie podpowiedział mi żeby już teraz na własną rękę uczyć się JavaScript i PHP. Teraz pojawia się pytanie, czy pojętny 23 latek ma jeszcze szanse na zostanie dobrej jakości web developerem/programistą?
Aby opanować JS i PHP wystarczą Ci 2 - 3 miesiące. Jeżeli miałeś już jakąkolwiek styczność z programowaniem, albo nawet z samymi algorytmami, to zajmie Ci to jeszcze mniej czasu. Języki programowania są do siebie bardzo podobne. Ja JS uczyłem się przez tydzień, ale znałem już wtedy PHP, więc robiłem to na zasadzie porównywania - tutaj jest tak, a tutaj trochę inaczej.
Awatar użytkownika
szymonowedyk
Posty: 20
Rejestracja: 24 cze 2020, 11:14:45
Strona na CBA.pl: jaksierozwijac.cba.pl
Lokalizacja: Polska
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1600x900
Kontakt:

Pytanie od zielonego

Post autor: szymonowedyk »

To zabieram się do nauki :)
https://jaksierozwijac.pl to Blog o Pracy zdalnej, Biznesie online, SEO, WordPress i Zarabianiu przez Internet a https://copywriterexpert.pl to Copywriting i Pozycjonowanie stron www na wysokim Poziomie. Zapraszamy!
ODPOWIEDZ