Prezent dla teściowej?

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
mutek11
Posty: 8
Rejestracja: 28 lis 2018, 15:10:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Prezent dla teściowej?

Post autor: mutek11 »

cześć :) Zastanawiam się nad jakimś kreatywnym prezentem dla mojej teściowej. Chciałbym, żeby to było coś ładnego, nieprzeciętnego i w dobrym guście. macie może jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
cesiek32
Posty: 19
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:40:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: cesiek32 »

Prezent dla teściowej jest niezwykle trudnym zagadnieniem i nie ma tutaj chyba sprawdzonej propozycji. Wszystko zależy od tego jak dobrze ją znasz i co ona lubi. Może jakiś suplement diety będzie odpowiedni? Jeżeli masz pieniądze i szukasz czegoś droższego to elegancki zegarek może być fajną opcją. Zastanów się nad takimi rozwiązaniami.
Niewykorzystane szanse palą bardziej niż nieudane podejścia.
mutek11
Posty: 8
Rejestracja: 28 lis 2018, 15:10:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200

Prezent dla teściowej?

Post autor: mutek11 »

Suplementy diety to chyba niekoniecznie, jeszcze mnie posądzi, ze coś jej sugeruję :D zegarka z kolei nie nosi, no nic pewnie znów będę musiał kupić biżuterię
Awatar użytkownika
patooosiaczek91
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2019, 13:52:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Prezent dla teściowej?

Post autor: patooosiaczek91 »

Według mnie wyprawienie jakiejś fajnej imprezy może być dobrym wyjściem :) Choćby ten sklep z gadżetami imprezowymi jest według mnie wart uwagi :)
Jedynie głupcy i dzieci wierzą, że wystarczy zakryć oczy, aby zmory odeszły.
eminoral77
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:59:59
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864
Kontakt:

Prezent dla teściowej?

Post autor: eminoral77 »

Może dla teściowej prezent znajdziesz na stronie https://eherbata.pl/search/?attributes% ... ekko+dymny herbatka to chyba dobry pomysł. Zobaczcie na stronę bo znajdziecie tam herbaty z całego świata oraz różne akcesoria. Na stronie jest blog który warto poczytać o herbacie o jej historii i jej właściwościach. Bardzo fajna strona polecam serdecznie.
eminoral77
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:59:59
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864
Kontakt:

Prezent dla teściowej?

Post autor: eminoral77 »

Może dla teściowej prezent znajdziesz na stronie https://eherbata.pl/search/?attributes% ... ekko+dymny herbatka to chyba dobry pomysł. Zobaczcie na stronę bo znajdziecie tam herbaty z całego świata oraz różne akcesoria. Na stronie jest blog który warto poczytać o herbacie o jej historii i jej właściwościach. Bardzo fajna strona polecam serdecznie.
hugoo12
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2019, 15:14:17
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200

Prezent dla teściowej?

Post autor: hugoo12 »

patooosiaczek91 pisze: Według mnie wyprawienie jakiejś fajnej imprezy może być dobrym wyjściem :) Choćby ten sklep z gadżetami imprezowymi jest według mnie wart uwagi :)
gadżety imprezowe dla teściowej? hmm bardzo ciekawy pomysł :D to już zdecydowanie lepszy ten z herbatami chociaż nieco oklepany
marllena77
Posty: 17
Rejestracja: 10 gru 2018, 16:11:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Prezent dla teściowej?

Post autor: marllena77 »

Może jakieś leki jako preznet dla teściowej ? Pewnie się ucieszy że zaoszczędzi trochę grosza. W aptece internetowej wszystko zamówisz dużo taniej niż w stacjonarnej. Polecam zapoznać się z ofertą np tej apteki https://www.zaufane-apteki.pl/blog/supl ... a-322.html
Awatar użytkownika
izotopek
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2019, 21:30:08
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: izotopek »

Są w internecie strony z pomysłami na prezent. Dużo oryginalnych rzeczy można tak wymyślić.
Jakże łatwo dać się zwieść, wierząc,że człowiek jest czymś więcej niż tylko człowiekiem.
Awatar użytkownika
pietruchaa
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2019, 02:03:20
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: pietruchaa »

Wiele fajnych rzeczy można znaleźć po prostu, poprzez przeglądarkę. Spróbuj w ten sposób to rozwiązać.
jak człowiek czuje, że ma duszę na wyczerpaniu, to znaczy, że jeszcze ma duszę.
Awatar użytkownika
blitztrager
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2019, 20:55:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: blitztrager »

Ja na prezent zawsze daję alkohol albo pieniądze. Nie lubię marnować czasu na szukanie czegoś odpowiedniego.



_________
https://hurtownialuka.pl/pl/
Termitt
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2013, 12:55:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Prezent dla teściowej?

Post autor: Termitt »

Może coś z biżuterii albo perfumy?
Awatar użytkownika
komora123
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2019, 13:27:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Prezent dla teściowej?

Post autor: komora123 »

A może po prostu kwiaty będą dobrą opcją :) Świetna poczta z kwiatami jest na przykład tu :) Moim zdaniem warto się temu bliżej przyjrzeć ;)
Zaakceptować to, co nieuniknione, nie jest poddaniem.
Awatar użytkownika
brena
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2019, 18:38:59
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: brena »

A ja jestem zdania, że każdy prezent jest dobry. Liczy się przede wszystkim gest.
Nie wątpiła, że był szlachetny, najszlachetniejszy z mężczyzn. Ale był przecież człowiekiem i dlatego musiałby teraz odczuwać satysfakcję.
Awatar użytkownika
davko
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2019, 19:11:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: davko »

Sam zawsze pytam bezpośrednio co dana osoba chce dostać na prezent. Nie cierpię zgadywać co dana osoba chciałaby dostać.
Nie ma powodu, dla którego zło miałoby triumfować częściej niż dobro. Triumf to kwestia organizacji.
ODPOWIEDZ