Prezent dla teściowej?

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
lorden
Posty: 12
Rejestracja: 13 mar 2017, 10:27:53
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: lorden »

Myślę, że takiej osobie spokojnie przydać się może jakiś elegancki portfel. Polecam tutaj money kepper, czy coś innego, równie solidnego. ;)
eminoral77
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:59:59
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864
Kontakt:

Prezent dla teściowej?

Post autor: eminoral77 »

Warto zainwestować w piękny klasyczny zegarek. Jak chcecie o tym poczytać to polecam stronę https://www.dziennikpowiatowy.pl/wiadom ... i-sportowo tutaj jest artykuł o klasycznych zegarkach. To jest też świetny pomysł na prezent czy dla mężczyzny jak i dla kobiety. Polecam zajrzeć i poczytać. .
polsza
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:00:37
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1500x1000

Prezent dla teściowej?

Post autor: polsza »

Wydaje mi się, że perfumy to dobry pomysł jako prezent dla teściowej. Pamiętaj aby wybrać markowe perfumy, aby okazać szacunek. Na Twoim miejscu wybrałabym zapach od https://neness.pl/perfumy/givenchy. Bardzo lubię ten zapach. Korzystam z niego od dłuższego czasu.
Awatar użytkownika
sony1950
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:02:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Prezent dla teściowej?

Post autor: sony1950 »

Pomyśl trochę nad tym. Na pewno znajdziesz jakieś dobre rozwiązanie.
W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze - uroda życia
marllena77
Posty: 17
Rejestracja: 10 gru 2018, 16:11:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Prezent dla teściowej?

Post autor: marllena77 »

Przed planowaniem ciązy powinno się zadbać o swój organizm, porobić badania, posprawdzać czy się nie ma cukrzycy, problemów z tarczycą, boreliozy. Trzeba porządnie oczyścić z toksyn i pasożytów organizm wprowadzić odpowiednią suplementację ułatwiającą zajście w ciążę typu witaminy ADEK, olej z wiesiołka, witamina c, cynk, magnez a także zadbać o zdrową i zbilansowaną dietę. Polecam do przeczytania ten artykuł https://www.zdrowyportal.org/7295/plano ... zalecenia/
Awatar użytkownika
sliwek_86
Posty: 8
Rejestracja: 12 cze 2019, 13:52:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Prezent dla teściowej?

Post autor: sliwek_86 »

Najpierw zastanów się czym ona się interesuje lub co dokładnie lubi. Wtedy wybierz coś pod to konkretnie. Dlatego nikt z nas nie wybierze lepiej od Ciebie. Jak nic nie wymyślisz to wtedy szukaj coś oklepanego.
Ludzkość nie wymaga byśmy byli szczęśliwi. (...) Najpierw przetrwanie, potem, jeśli się uda, szczęście.
jurek4111
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 07:28:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: jurek4111 »

Swojej teściowej ostatnio jako prezent kupiłem biurko regulowane . Z tego prezentu teściowa naprawdę była bardzo zadowolona.Sam też byłem dumny że dobry prezent kupiłem teściowej.
katarzina9
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:15:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: katarzina9 »

Myślę, że ubrania mogą być najlepszym prezentem - jest to potrzebne i nie jest tak drogie. Korzystam z tego katalogu, aby wybrać najlepsze ceny za wysokiej jakości ubrania, sprawdź to - https://shopsy.pl/
kon-kuery
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2019, 12:28:17
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200
Kontakt:

Prezent dla teściowej?

Post autor: kon-kuery »

Patrząc na większość odpowiedzi to może daj jej możliwość spamowania swoimi linkami na forum :lol:
Niech oczyści się z toksyn, usiądzie przy regulowanym biurku i zrobi zakupy(ubrania mogą być najlepszym prezentem). Rozumiem że linkujecie, ale trochę ogłady i dobrego smaku. Macie tyle postów co linków do swoich stron.
marek3333
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 07:50:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: marek3333 »

Może dobrym prezentem dla teściowej będą kosmetyki z sklepu https://www.annanocon.pl/sklep/lakshmi- ... egnacyjne/ .Jak kosmetyki jej się spodobają to na pewno będzie wszystko ok.
Awatar użytkownika
shkerik
Posty: 11
Rejestracja: 06 wrz 2019, 08:07:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Prezent dla teściowej?

Post autor: shkerik »

Jestem całkiem dobra z teściową i wydaje mi się, że wystarczyłoby dać jej dobry, piękny i drogi bukiet róż z pięknymi czekoladkami, wskazane jest, które z nich kocha. Może coś jeszcze. Ale dałbym kwiaty!
Polecam książkę, ponieważ do tej pory jest wyjątkowy i modny prezent, ponadto możesz zamówić książkę przez Internet, nawet jeśli papier nie jest dostępny. Generalnie kocham, jak rozumiesz, więc mówię o tym;)
Awatar użytkownika
shkerik
Posty: 11
Rejestracja: 06 wrz 2019, 08:07:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Prezent dla teściowej?

Post autor: shkerik »

Polecam książkę, ponieważ do tej pory jest to wyjątkowy i modny prezent, ponadto można zamówić książkę przez Internet, nawet jeśli papier nie jest dostępny. Generalnie kocham Litres, jak rozumiesz, więc mówię o tym;)
Polecam książkę, ponieważ do tej pory jest wyjątkowy i modny prezent, ponadto możesz zamówić książkę przez Internet, nawet jeśli papier nie jest dostępny. Generalnie kocham, jak rozumiesz, więc mówię o tym;)
Awatar użytkownika
shkerik
Posty: 11
Rejestracja: 06 wrz 2019, 08:07:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Prezent dla teściowej?

Post autor: shkerik »

Polecam książkę, ponieważ do tej pory jest to wyjątkowy i modny prezent, ponadto można zamówić książkę przez Internet, nawet jeśli papier nie jest dostępny. Generalnie kocham Litres, jak rozumiesz, więc mówię o tym;)
Polecam książkę, ponieważ do tej pory jest wyjątkowy i modny prezent, ponadto możesz zamówić książkę przez Internet, nawet jeśli papier nie jest dostępny. Generalnie kocham, jak rozumiesz, więc mówię o tym;)
piotr5454aa
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2019, 08:04:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x768

Prezent dla teściowej?

Post autor: piotr5454aa »

Może znajdziecie dobry prezent dla teściowej na stronie internetowej https://ogl360.pl/ .Sam tam już nie raz kupowałem bardzo dobre prezenty dla mojej najbliższej rodziny.
tanierolety
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:55:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080
Kontakt:

Prezent dla teściowej?

Post autor: tanierolety »

piotr5454aa pisze: Może znajdziecie dobry prezent dla teściowej na stronie internetowej .Sam tam już nie raz kupowałem bardzo dobre prezenty dla mojej najbliższej rodziny.
Kilka ciekawych rzeczy się znajdzie, choć ja osobiście wolę szukanie prezentów na popularnych portalach aukcyjnych, np Allegro czy EBay

______________________________

CzechPranie.pl
ODPOWIEDZ