Porównywarka kredytów

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
marllena77
Posty: 17
Rejestracja: 10 gru 2018, 16:11:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Porównywarka kredytów

Post autor: marllena77 »

Można znaleźć za niezłe pieniądze chwilówkę czy kredyt na stronie Kredyty Porównywarka. Chyba moja ulubiona porównywarka na tę chwilę. Wszystko jest przejrzyście pokazane, każda oferta ma od razu na głównej stronie najważniejsze parametry, nie trzeba zgadywać jaki jest łączny koszt, wysokość raty, czy długość spłaty. Wszystko jak na tacy podane, także człowiek w pełni świadomie się decyduje na daną ofertę a nie kupuje kota w worku.
damianek332
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2019, 08:15:55
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Porównywarka kredytów

Post autor: damianek332 »

Nawet 10 tysięcy złotych na 24 raty – tyle możesz pożyczyć na https://lowcachwilowek.pl/pozyczki-na-raty/ Firma oferuje przyjazne pożyczki pozabankowe, które można otrzymać bez wychodzenia z domu. Całe wnioskowanie odbywa się poprzez wygodny formularz internetowy. Złóż wniosek, podaj swoje podstawowe dane i spokojnie czekaj na decyzję pożyczkową. Wszystkie formalności są ograniczone do minimum.
Awatar użytkownika
rubi44
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2019, 18:21:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Porównywarka kredytów

Post autor: rubi44 »

Zdecydowanie odradzam takie rozwiązania. Według mnie nie jest to warte świeczki.
Każda miłość obarczona jest ryzykiem straty, ale odwracając się od niej, mam stuprocentową pewność straty...
bernardla
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2020, 21:22:08
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Porównywarka kredytów

Post autor: bernardla »

Warto na bieżąco sprawdzać porównania kredytów w internecie, nie poprzestawajcie na ofercie banku w którym akurat macie konto. Różnice w RRSO podobnego kredytu w różnych bankach sięgają nawet kilkunastu procent. Przy większych kwotach można sporo zaoszczędzić.
malpractice
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2020, 13:14:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Porównywarka kredytów

Post autor: malpractice »

marllena77 pisze: Można znaleźć za niezłe pieniądze chwilówkę czy kredyt na stronie Kredyty Porównywarka. Chyba moja ulubiona porównywarka na tę chwilę. Wszystko jest przejrzyście pokazane, każda oferta ma od razu na głównej stronie najważniejsze parametry, nie trzeba zgadywać jaki jest łączny koszt, wysokość raty, czy długość spłaty. Wszystko jak na tacy podane, także człowiek w pełni świadomie się decyduje na daną ofertę a nie kupuje kota w worku.
Ja ma kredyt we franku kredyt we frankach i chcę się go pozbyć
niki555
Posty: 49
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:09:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Porównywarka kredytów

Post autor: niki555 »

Niestety, aby pozbyć się kredytu, trzeba założyć sprawę w sądzie. O kosztach możesz poczytać więcej tutaj https://ilekosztuje.pl/ile-kosztuje-pro ... -frankowy/. Tyle dobrze, że to przegrana strona je pokrywa, bo proces tani nie jest...
lila83
Posty: 48
Rejestracja: 12 lis 2021, 15:11:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x864

Porównywarka kredytów

Post autor: lila83 »

Takie porównywarki nie są rzetelnym źródłem informacji. Dają ogólny pogląd, a jeśli chcesz dostać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, to idź do doradcy kredytowego. Tego mogę Ci polecić https://tomaszwostal.pl/ . Ma biuro w Warszawie, ale pomaga kompleksowo klientom z całej Polski. Rzetelny, solidny, z doświadczeniem. Taka pomoc jest bezpłatna więc możesz tylko zyskać.
aleksis88
Posty: 22
Rejestracja: 07 kwie 2023, 20:57:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Porównywarka kredytów

Post autor: aleksis88 »

Rozwiązanie wydaje się być całkiem ok - bo warto mieć wgląd na różne oferty itd. Jak chodzi o mnie to planuję tutaj https://pawelpietras.pl/ zgłosić się do doradcy kredytowego, ponieważ lubię mieć bezpośredni kontakt - tak, aby móc poszczególne oferty omówić itd. Chcę mieć pewność, że dany kredyt będzie dla mnie
ODPOWIEDZ