Poprawna pisownia

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
swpok
Posty: 510
Rejestracja: 25 wrz 2005, 13:50:56
Lokalizacja: Syreni gród.
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox FreeBSD 1024x768
Kontakt:

Poprawna pisownia

Post autor: swpok »

Ameryki to ty chłopie tym nie odkryłeś .... "serwisy" takiego typu są już powszechne.

Tak BTW. slaveman : http://so.pwn.pl/
Zamiast hakierzyć polskiego byś się pouczył trochę.

---wydzielony---
Fuma
Dzień bez uszczypliwości powinno siê uwa¿aæ dniem straconym.
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

nie musze mam papier potwierdzający u mnie dysortografie a swoja drogą odczeb sie od mojej pisowni a skoncentruj na treści przekazywanej przezemnie
Awatar użytkownika
swpok
Posty: 510
Rejestracja: 25 wrz 2005, 13:50:56
Lokalizacja: Syreni gród.
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox FreeBSD 1024x768
Kontakt:

Post autor: swpok »

I jak będziesz składał papiery do pracy to co .. ?? też powiesz, że masz stwierdzoną dysortografie .. ?? Dalej, jak będziesz pisał mature to co .. ?? też powiesz, że masz stwierdzoną dysortografie .. ??

Zasłanianie się takimi papierami jest dla mnie conajmniej śmieszne.
Dzień bez uszczypliwości powinno siê uwa¿aæ dniem straconym.
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

slaveman pisze:nie musze mam papier potwierdzający u mnie dysortografie a swoja drogą odczeb sie od mojej pisowni a skoncentruj na treści przekazywanej przezemnie

Musisz
...Papierek że jesteś psychicznie chory (tak tak, to choroba w sumie psychiczna) raczej Ci w życiu nie pomoże.
Już to gdzieś pisałem...Mój profesor mawiał, że kiedyś byli debile. Dziś są dyslektycy i inni dys...mózgowcy.
Ja mam papier, że jestem genialny i bogaty. Więc jak napiszę coś debilnego to odwalcie się ode mnie bo geniuszowi wolno. I wpłacajcie na moje konto 100 pln dziennie każdy bo muszę być bogaty.
swpok pisze:Zasłanianie się takimi papierami jest dla mnie conajmniej śmieszne.
swpok...to żałosne jest, ale takie czasy...Za 30 lat dyzmózgowie opanuje świat. Mam tylko nadzieję, że pracodawcy będą na tyle mądrzy, że takie osoby będą spuszczali...Bo po co mi będzie pracownik do którego będę musiał zatrudnić drugiego żeby mu błędy sprawdzał ? Bo przecież najbanalniejsze napisanie w Wordzie i anulowanie podkreśleń przerasta...

Jako ciekawostkę powiem, że dysortografia i inne dys... to poważne choroby z tym, że mianem choroby można nazwać maksymalnie kilka procent przypadków. Reszta to lenistwo, idiotyzm i swoista zapobiegliwość rodziców. Po co dzieciak ma czytać (co bardzo dobrze leczy te przypadłości) jak można mu załatwić papierek z poradni psychologicznej i już w szkole błędów nie będą brali pod uwagę?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Trivium
Posty: 240
Rejestracja: 03 sty 2006, 14:54:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Trivium »

swpok pisze:.. ?
Niepoprawne zastosowanie interpunkcji.
swpok pisze:też powiesz, że masz stwierdzoną dysortografie
Brak wielkiej litery na początku zdania.
swpok pisze:Zasłanianie się takimi papierami jest dla mnie conajmniej śmieszne.
"Co najmniej" się pisze.

:evil: :evil:

Nie bronię Slavemana, ale jeśli kogoś pouczasz, to sam zadbaj, aby wszystko u Ciebie było ok.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2006, 17:15:17 przez Trivium, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

Trivium Każdy robi błędy...Ale jedni mają tego świadomość a drudzy mają papierek...

Poza tym nie wiem dlaczego, ale na forach, czatach itp. ludzie pozwalają sobie na większy luz jeśli chodzi o pisanie.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Trivium
Posty: 240
Rejestracja: 03 sty 2006, 14:54:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Trivium »

Ghoran pisze:Trivium Każdy robi błędy...Ale jedni mają tego świadomość a drudzy mają papierek
Ktoś, kto poucza drugiego, a sam nie jest w porządku jest dla mnie osobą jeszcze gorszą niż gość zasłaniający się papierkami.

Ghoran pisze:Poza tym nie wiem dlaczego, ale na forach, czatach itp. ludzie pozwalają sobie na większy luz jeśli chodzi o pisanie.
Nie powiedziałbym. Jak ja sprawdzam, co młodzież pisze w zeszytach, to mnie krew zalewa... :evil:
Awatar użytkownika
swpok
Posty: 510
Rejestracja: 25 wrz 2005, 13:50:56
Lokalizacja: Syreni gród.
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: swpok »

Trivium : Chodziło mi o błędy typu : poniewasz , odczeb, itd .. Błędy, które mogą się zdarzać, ale dzieciom w podstawówce.

Ghoran : W 100 % zgadzam się z tobą. Obecnie rzadko które dziecko przeczyta jakąś książke, lepiej przecież "odpalić" nową gre na komputerze. Nie mówie tutaj o ślęczeniu nad książkami, ale przecież chociaż to minimum, jakim jest zbiór lektur zdałoby się przeczytać.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2006, 17:25:07 przez swpok, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez uszczypliwości powinno siê uwa¿aæ dniem straconym.
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

Trivium pisze:Nie powiedziałbym. Jak ja sprawdzam, co młodzież pisze w zeszytach, to mnie krew zalewa...
No ja nie mam takich atrakcji :) Ale w swojej pracy czytam pisma klientów. Też niezła jazda ;)
A na forach itp. chodzi mi o coś w stylu:
tesh, jush, móff...
o polfontach nie wspominając, no ale to jeszcze do przełknięcia jest ( na upartego)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Trivium
Posty: 240
Rejestracja: 03 sty 2006, 14:54:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Trivium »

swpok pisze:Błędy, które mogą sie zdarzać, ale dzieciom w podstawówce.
Oraz dzieciakom z gimnazjum, liceum i ludziom uważanym za dojrzałych...

PS: Gdybym miał takiego ucznia jak ty, to bym go ostro glebił. Na szczęście, jeszcze nie spotkałem się z takim ewenementem. Sorry, że tak mówię, ale nie lubię takiego zachowania. Mam nadzieję, że rozumiesz. :twisted:
Awatar użytkownika
swpok
Posty: 510
Rejestracja: 25 wrz 2005, 13:50:56
Lokalizacja: Syreni gród.
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox FreeBSD 1024x768
Kontakt:

Post autor: swpok »

Trivium pisze:Na szczęście, jeszcze nie spotkałem się z takim ewenementem.
Heh, jeszcze długa droga widać przed tobą.
Trivium pisze:ewenementem.
Trzeba się takim urodzić [;
Ostatnio zmieniony 27 lut 2006, 17:31:49 przez swpok, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez uszczypliwości powinno siê uwa¿aæ dniem straconym.
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

Takie pytanie do tematu wydzielonego i w nim skierowany tu więc pisze że osoby które odpowiedziały sugerowały coś ? :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
swpok
Posty: 510
Rejestracja: 25 wrz 2005, 13:50:56
Lokalizacja: Syreni gród.
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox FreeBSD 1024x768
Kontakt:

Post autor: swpok »

Tak, z całą swoją gorliwością sugerowałem, że duży procent osób posiadających taki papierek(np. poświadczający dysleksje) nic nie robi , aby zwalczyć tą "ułomność", bo bądź co bądź jest to ułomność.

Szanuje osoby, które pomimo stwierdzonej np. dysleksji, nie zasłaniają się papierkiem, a przezwyciężają to. Poprzez np. różnego typu ćwiczenia.

EDIT:
Mój błąd [;
Ostatnio zmieniony 27 lut 2006, 19:33:15 przez swpok, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez uszczypliwości powinno siê uwa¿aæ dniem straconym.
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

swpokZgodzę się z tym i dodam że powinno tępić się to w szkołach bo taki delikwent jeden z drugi idzie na tak zwaną łatwiznę i nic nie robi a tu trzeba brać przykład z takich ludzi jak ja :twisted: :faja:
Obrazek
Awatar użytkownika
Viking
Posty: 593
Rejestracja: 19 gru 2005, 18:30:13
Lokalizacja: stąd
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Viking »

Obrazek
"Jeden Tag stirbt ein Teil von mir"
ODPOWIEDZ