Plastikowa pokrywa studzienki?

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
cwaniaraaaa
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2018, 15:29:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Plastikowa pokrywa studzienki?

Post autor: cwaniaraaaa »

Co sądzicie o plastikowych pokrywach studzienek kanalizacyjnych? Ja dotąd myślałam, że montuje się tylko metalowe, a tu taka niespodzianka :D nie balibyście się, że są za mało trwałe?
cwaniaraaaa
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2018, 15:29:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Plastikowa pokrywa studzienki?

Post autor: cwaniaraaaa »

cwaniaraaaa pisze: Co sądzicie o plastikowych pokrywach studzienek kanalizacyjnych http://www.standartpark.pl/catalog/plastic_hatches/? Ja dotąd myślałam, że montuje się tylko metalowe, a tu taka niespodzianka :D nie balibyście się, że są za mało trwałe?
zena
Posty: 18
Rejestracja: 08 lip 2021, 10:36:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Plastikowa pokrywa studzienki?

Post autor: zena »

Nie uważam, aby tego typu materiały z plastiku były dobrym wyborem. W kwestii kanalizacji, studni itd to warto zgłosić się do firmy Sienkiewicz która wykonuje betonowe prefabrykaty najwyższej jakości. Z całą pewnością, zaproponują wam najlepsze rozwiazanie.
krystian515
Posty: 17
Rejestracja: 01 cze 2023, 19:33:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Plastikowa pokrywa studzienki?

Post autor: krystian515 »

Czy są tutaj osoby, które mają problem ze swoją instalacją wodną-kanalizacyjną? Jeżeli szukacie firmy, która specjalizuje się w lokalizacji wycieków i przecieków wodnych w instalacjach sanitarnych, to polecam Wam ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje sie w Lokalizacja wycieków wody .
ODPOWIEDZ