Palenie a nauka

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
piesek788
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Palenie a nauka

Post autor: piesek788 »

Siemka,

pali ktoś może do nauki, kodzenia itd? Mi się osobiście zdarzyło kilka razy i nawet fajnie to szło chociaż czasami po prostu już nie miałem siły :)
Wiem, że w naszym społeczeństwie jest to nadal temat trochę tabu, ale zastanawiam się czy nie zakupić sobie waporyzatora i legalnej trawki, bo po prostu lubię sobie zapalić.
Tylko wiem, że czasami to rozleniwia mega człowieka, mi się jeszcze tak nie przytrafiło, że za każdym razem nie miałem na nic siły, ale stwierdziłem, że tu podpytam, bo jestem też ciekaw co wy o tym myślicie?
piesek788
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Palenie a nauka

Post autor: piesek788 »

piesek788 pisze: Siemka,

pali ktoś może do nauki, kodzenia itd? Mi się osobiście zdarzyło kilka razy i nawet fajnie to szło chociaż czasami po prostu już nie miałem siły :)
Wiem, że w naszym społeczeństwie jest to nadal temat trochę tabu, ale zastanawiam się czy nie zakupić sobie waporyzatora https://www.flowrolls-wholesale.com/ i legalnej trawki, bo po prostu lubię sobie zapalić.
Tylko wiem, że czasami to rozleniwia mega człowieka, mi się jeszcze tak nie przytrafiło, że za każdym razem nie miałem na nic siły, ale stwierdziłem, że tu podpytam, bo jestem też ciekaw co wy o tym myślicie?
ODPOWIEDZ