odszkodowanie za śmierć bliskiego

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
kocica
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2017, 22:11:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

odszkodowanie za śmierć bliskiego

Post autor: kocica »

poszukuję firmy, która pomaga w uzyskiwaniu odszkodowań za śmierć bliskiej osoby
opiekowałam się ciocią, miała emeryturę, ale to wszystko szło na leki, życie, utrzymanie mieszkanie
poniosłam koszty za pogrzeb itd. i myślę, że mogłabym sie o coś takiego starać, ale w ogóle nie wiem jak się do tego zabrać
kocica
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2017, 22:11:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

odszkodowanie za śmierć bliskiego

Post autor: kocica »

znalazłam info https://codex.org.pl/odszkodowania/odsz ... za-smierc/ - zadzwonię, mam nadzieję, że pomogą
aleksis88
Posty: 22
Rejestracja: 07 kwie 2023, 20:57:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

odszkodowanie za śmierć bliskiego

Post autor: aleksis88 »

Ok - dzięki za pomocne wiadomości.... A czy przykładowo wiecie - do kogo należy auto po śmierci bliskiego? Ja właśnie znalazłam artykuł https://calvarianum.eu/wyrejestrowanie-auta-po-smierci/ na ten temat i jak chcecie to możecie się z nim zapoznać, ponieważ zawiera on wiele istotnych informacji...
ewa445
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2023, 09:25:55
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

odszkodowanie za śmierć bliskiego

Post autor: ewa445 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę największego w Wielkopolsce salonu nagrobków - nagrobki Poznań , który posiada bardzo rozbudowaną ofertę produktów. Sam skorzystałem z ich usług, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
estella
Posty: 36
Rejestracja: 18 lis 2023, 11:44:49
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

odszkodowanie za śmierć bliskiego

Post autor: estella »

Warto tutaj napisać co do takich kwestii, jak odszkodowania za represje, czy inne straty też powiązane z czasami wojennymi. Niezależnie od tego jakie nas krzywdy spotkały dzisiaj możecie liczyć na wsparcie ze strony Prawo Pamięci i możecie uzyskać zadośćuczynienie. Także zdecydowanie warto do nich się zgłosić.
ODPOWIEDZ