kwestie dostępowe

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
parakeet
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

kwestie dostępowe

Post autor: parakeet »

Dzień dobry!
Czy może mi ktoś pokrótce opisać, kto i jaki powinien mieć dostęp do serwera strony, jej zawartości etc?!? Zainteresowała mnie usługa pozycjonowania i podobno nie da rady nic zrobić, jak nie dam im pełnego dostępu, żeby mogli zmieniać pliki bezpośrednio na serwerze itd. Nie jestem szczególnie zorientowany w kwestiach informatycznych, nie brzmi mi to na szczególnie bezpieczne rozwiązanie... dlatego wolę dopytać Was, w końcu tutaj znacie się na rzeczy :mrgreen:
parakeet
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

kwestie dostępowe

Post autor: parakeet »

parakeet pisze: Dzień dobry!
Czy może mi ktoś pokrótce opisać, kto i jaki powinien mieć dostęp do serwera strony, jej zawartości etc?!? Zainteresowała mnie usługa pozycjonowania https://www.eseo.pl/pozycjonowanie-stron/ i podobno nie da rady nic zrobić, jak nie dam im pełnego dostępu, żeby mogli zmieniać pliki bezpośrednio na serwerze itd. Nie jestem szczególnie zorientowany w kwestiach informatycznych, nie brzmi mi to na szczególnie bezpieczne rozwiązanie... dlatego wolę dopytać Was, w końcu tutaj znacie się na rzeczy :mrgreen:
Chyba pytam o oczywistą oczywistość, skoro nie ma żadnych odpowiedzi... czy chyba jednak tam im ten acces. :arrow: Jak coś to będzie na Was :twisted:
ODPOWIEDZ