KONFERENCJA IT „CYBERCOMdev” [ŁÓDŹ]

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Cybercom Poland
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2015, 15:18:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

KONFERENCJA IT „CYBERCOMdev” [ŁÓDŹ]

Post autor: Cybercom Poland »

Konferencja CYBERCOMdev, organizowana przez Cybercom Poland, to niezwykłe wydarzenie przeznaczone dla osób z branży IT, które odbędzie się 23 maja (sobota), w Łódzkim Domu Kultury (ul. Traugutta 18). To szansa na wymianę doświadczeń, ciekawe dyskusje i udział w wykładach przygotowanych przez wiele znakomitych osobistości, między innymi Jakuba Gutkowskiego czy Sławomira Sobótkę. Cały program wydarzenia dostępny jest już na stronie konferencji: http://cybercomdev.pl

Każdy zainteresowany programowaniem, bez względu na technologię, znajdzie tu coś dla siebie. Zaczynamy już 23 maja o godzinie 9:00…oczywiście najpierw od porannej kawy . Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na http://cybercomdev.pl/zarejestruj-sie Wstęp bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona! Zachęcamy więc do szybkiego zapisywania się!

Dodatkowo w tym dniu, wydarzeniu towarzyszyć będzie finałowa rozgrywka konkursu Mastercoder organizowanego przez naszą firmę. Będzie się działo!
kazio443
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2018, 11:49:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

KONFERENCJA IT „CYBERCOMdev” [ŁÓDŹ]

Post autor: kazio443 »

Super była ta konferencja, ostatnio w 2017 była podoba w łodzi i słyszałem że w tym roku planują w 2018 w maju konferencję. Ktoś coś o tym słyszał ? Czekam na więcej informacji w tym zakresie :)
judie
Posty: 18
Rejestracja: 22 lip 2020, 09:48:15
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

KONFERENCJA IT „CYBERCOMdev” [ŁÓDŹ]

Post autor: judie »

Robicie nagrania podczas konferencji? U nas jest wszystko udokumentowane. Prawie wszystkie nagrania przechodzą transkrypcje nagrań. Tego typu usługi świadczy ta firma http://kreacjasukcesu.pl/transkrypcja-nagran/ Posiada duże doświadczenie i cieszy się pozytywną opinią klientów.
ODPOWIEDZ