Jaki koszt prowadzenia firmowego facebooka

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
Awatar użytkownika
bereno
Posty: 62
Rejestracja: 12 maja 2021, 15:11:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Jaki koszt prowadzenia firmowego facebooka

Post autor: bereno »

Jaki jest koszt prowadzenia Facebooka firmowego i jak to się przekłada na ilości zamieszczanych postów itp ? Chciałbym wybrać firme / osobę do prowadzenia FB ale nie wiem do konca co jest istotne w wyborze wykonawcy. Dzięki
jagek
Posty: 68
Rejestracja: 26 paź 2015, 09:49:53
Strona na CBA.pl: okuninka.org.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Jaki koszt prowadzenia firmowego facebooka

Post autor: jagek »

Istotnie jest odp sobie na pytanie co chcesz osiągnąć i co ta osoba zrobi więcej niż Ty?
Wystawianie postów nie jest trudne i wiele osób może to robić, ale osoba która w firmie jest odpowiedziałam na SM to zazwyczaj robi to na zadanie „przypomniało mi się, muszę coś wystawic” koniec końców nie ma spójności, planu, strategii, systematyczności...
W mojej ocenie ważne jest, aby osoba która będzie prowadzić Twoje media społecznościowe była na bieżąco z Twojm biznesem oraz działała na zasadzie partnerstwa.
Zreszą polecam wejsć sobie na bloga responsywnie.pl . Możesz na nim poczytać sobie wiele informacji na temat skutecznej reklamy w mediach społecznościowych.
karol444443
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2021, 07:15:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Jaki koszt prowadzenia firmowego facebooka

Post autor: karol444443 »

Ja ten wątek pokaże znajomemu. On tym wątkiem bardzo się zainteresuje.
___________________________________________________________________
panele słoneczne Rzeszów
razmal
Posty: 24
Rejestracja: 27 lip 2021, 07:31:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Jaki koszt prowadzenia firmowego facebooka

Post autor: razmal »

Polecam dodać funkcję „sklep” na fp, pokazać dobre zdjęcia pack shotowe i ceny i zawsze oznaczać produkty. Zwiększa zaufanie i każde oznaczenie produktu to tez wiekszy zasięg.

Bierzesz również pod uwagę wprowadzenie sprzedaży przez messenger? Coraz więcej firm daje taką funkcjonalność klientom. J st bardzo wygodna. Zerknij sobie na stronę gizmi
https://gizmi.io/

Opisane jest tutaj, jak taka reklama może wygladać.
ODPOWIEDZ