Jak usprawnić pakowanie paczek

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
mborki
Posty: 100
Rejestracja: 10 lis 2022, 13:38:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Jak usprawnić pakowanie paczek

Post autor: mborki »

Ile pakowacz pakuje u Was paczek dziennie, jakie macie normy i jakie systemy aby usprawnić pakowanie, nie mowię o baselinker bo korzystam, raczej o innego rodzaju usprawnieniach. Głownie duże gabaryty, większość produktów spakowana w kartony pod wysyłkę, nie mniej pracownik musi pójść na magazyn po dany produkt, na co traci niestety czas, dużo kartonów owijają folią, według mnie chyba niepotrzebnie, owijarki mam dwie ze stołem obrotowym, ale może macie jakieś inne rozwiazania żeby usprawnić
parkowiec
Posty: 110
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:11:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x960

Jak usprawnić pakowanie paczek

Post autor: parkowiec »

Złe pytanie o paczki. Bo ja przez dzień (7h)jestem w stanie spakować 150-600paczek. Wszystko zależy jakie są zamowienia.
U nas pełna automatyzacja baselinkera, zbieramy towar z kolektorem. Stół do pakowania z podajnikiem folii stretch i folii bąbelkowej. Główne kartony nad głowa. Taśmy pakowe ciche(mniejsze zużycie -lepszy klej). Kartony mamy zbliżone wymiarami do towaru, jednak jak jest za duży wypełniamy papierem do pakowania. Monitor dotykowy, skaner kodów kreskowych.
Poza tym dobrej klasy taśmy pakowe https://protape.pl/ W sklepie powinni pomóć w doborze.
krystian515
Posty: 17
Rejestracja: 01 cze 2023, 19:33:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Jak usprawnić pakowanie paczek

Post autor: krystian515 »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jakie dodatkowe usługi świadczą kurierzy, to polecam Wam sprawdzić porady na stronie - https://gniewkowo.eu/pl/641_artykuly-sponsorowane/8374_jakie-sa-dodatkowe-uslugi-oferowane-wraz-z-uslugami-kurierskimi.html .
estella
Posty: 30
Rejestracja: 18 lis 2023, 11:44:49
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Jak usprawnić pakowanie paczek

Post autor: estella »

Co do klejów, bo też wspomniała tam osoba wyższej, to zdecydowanie warto rozglądnąć się po stronie Ataszek. No tam macie szeroki wybór i macie tam kleje o wszelkiego typu zastosowaniu, nawet i klej anaerobowy. Także super... Dzięki nim dowolne produkty , elementy możecie związać ze sobą, połączyć.
ODPOWIEDZ