Jak sobie radzicie ze stresem

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
starmal
Posty: 15
Rejestracja: 18 sty 2022, 06:52:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Jak sobie radzicie ze stresem

Post autor: starmal »

Jak w temacie. NIestety ale w ostatnim czasie mam spory problem z narastającym stresem

Jak sobie poradzić?
jagek
Posty: 68
Rejestracja: 26 paź 2015, 09:49:53
Strona na CBA.pl: okuninka.org.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Jak sobie radzicie ze stresem

Post autor: jagek »

Powiem tak: przechodzilam to.

U mnie bezposrednia przyczyna byl koszmarny stres, mobbing w pracy po wypadku, pozniej walka w sadzie ze sprawca, i szefostwo. I odejscie partnera pol roku po wypadku.

Nie dawalam rady: bole glowy, omdlenia, pozniej doszy zaburzenia odzywiania- wymioty z byle powodu, bezsennosc.

Byla terapia, leki.

Najwiecej pomoglam sama sobie. Musialam przewartosciowac swoje zycie.Ustalic jedno: co dla mnie samej jest najwazniejsze.Nie dla innych, tylko dla mnie.

Pomaga mi obecnie ziołowa Ashwagandha
Duzo czasu zajelo mi dojscie do porozumienia samej ze soba. Przestawienie sie na myslenie, ze jesli nie bede dla siebie najwazniejsza to nie bede miala niczego. Chodzilo o poczucie bezpieczenstwa, szacunku do siebie, uwagi, czasu. Uznalam, ze najlepsze co moge dac samej sobie to troska o siebie. Nigdy dotychczas tak siebie nie postrzegalam. Teraz juz to umiem.
marlena80
Posty: 17
Rejestracja: 10 cze 2020, 11:44:06
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 2560x1440

Jak sobie radzicie ze stresem

Post autor: marlena80 »

Dobrze powiedziane.
lila83
Posty: 48
Rejestracja: 12 lis 2021, 15:11:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Jak sobie radzicie ze stresem

Post autor: lila83 »

Na stres warto poszukać jakiegoś sprawdzonego sposobu, który jest naprawdę skuteczny. Słyszałam, że nasiona konopi indyjskich pomagają redukować objawy stresu, a przy okazji odprężają ciało i pomagają skoncentrować się. Dzięki nim można po pracy czy szkole naprawdę odpocząć. Widziałam, że nasiona można zamówić w tym sklepie https://nasionamarihuany.pl/ .
ODPOWIEDZ