Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,9-11

"Wtedy położył sługa rękę swoją pod biodro Abrahama, pana swojego, i przysiągł na to" Czyli wtedy położył sługa rękę swoją pod biodro Abrahama pana swojego, i złożył przyrzeczenie na to, że nie weźmie żony dla Izaaka, syna Abrahama spośród córek Kanaanejczyków, wśród których Abraham mieszka. Przeklętych - nieświadomych, oddanych szatanowi, by być jego medium w negowaniu i w manipulowaniu rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga. Lecz pójdzie sługa Abrahama do Haranu ojczyzny Abrahama i do rodziny potomków Nachora, brata Abrahama i weźmie żonę dla Izaaka z rodu Sema. I nie zaprowadzi sługa Abrahama Izaaka syna Abrahama do Haranu z ziemi, z której wyszedł Abraham, w której mają swoje wierzenia i swoje nauki, które nie są według wskazań Wszechmogącego Boga. Bo Wszechmogący Bóg niebios i ziemi przysiągł Abrahamowi, że potomstwu Abrahama da ziemię Kanaanejczyków, którzy są przeklęci - nieświadomi, oddani szatanowi, by być jego medium w negowaniu i w manipulowaniu rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga. Czyniąc falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. A za czynienie falowych zakłóceń w systemie duchowo - informacyjnym, na pewno poniosą śmiertelne konsekwencje przeklęte plemiona Kanaana, syna Chama (Rdz.9,25) "Potem wziął sługa dziesięć z wielbłądów pana swego i poszedł; a mając wszelkie kosztowności pana swego w ręku, wstał i udał się do Aram - Nacharaim, do miasta Nachora," Czyli po złożonym przyrzeczeniu wziął sługa Abrahama dziesięć z wielu wielbłądów pana swego i poszedł do Charanu ojczyzny Abrahama. Analogicznie do dziesięciu zakazów, nakazów i przykazań, by nie czynić falowych zakłóceń w systemie i nie ponieś śmiertelnych konsekwencji. A sługa mając wiele wartościowych przedmiotów pana swego w ręku swoim, wstał z miejsca, w którym przebywał i udał się do Aram - Nacharaim, do miasta Nachora i potomków Nachora. Nazwanego imieniem Aram, syna Kemuela, i z trzech pierwszych liter imienia Nachora, ojca Kemuela (Rdz.22,20-21)"i zostawił sługa Abrahama wielbłądy na spoczynek nocny poza miastem Aram - Nacharaim przy studni pod wieczór, gdy zwykle kobiety wychodziły czerpać wodę (dla zwierząt)" (Rdz.24,9-11)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,12-14

"I rzekł: Panie, Boże pana mojego Abrahama, poszczęść mi dziś i okaż łaskę panu mojemu Abrahamowi" Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów nieświadomego sługi Abrahama, że Wszechmogący Bóg wypełniał swoją wolę w Abrahamie. A pan nieświadomego sługi, Abraham jest wzorem wypełniania woli Wszechmogącego Boga, a szczęściem nieświadomego sługi Abrahama byłaby świadomość, że Wszechmogący Bóg wypełniał swoją wolę w Abrahamie, a pan nieświadomego sługi, Abraham jest wzorem wypełniania woli Wszechmogącego Boga. I stał się Abraham dziś, dla każdego z nas wzorem wypełniania woli Wszechmogącego Boga. Bo nie negował i nie manipulował rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga. I okazał niezasłużoną łaskę zbawienia, Wszechmogący Bóg,potomstwu Abrahama i każdemu z nas, w Jezusie Zbawicielu, aby był dla każdego z nas, najdoskonalszym wzorem człowieka. W nienegowaniu i w niemanipulowaniu rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga. By nie ponieś śmiertelnych konsekwencji, które Jezus Zbawiciel poniósł za każdego z nas. Byśmy byli świadomi, że negowanie i manipulowanie rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga. To pewna i okrutna śmierć, którą Jezus Zbawiciel pokazał na krzyżu. "Oto ja stoję u źródła wody, a córki mieszkańców tego miasta wychodzą, aby czerpać wodę" Czyli oto nieświadomy sługa Abrahama, analogicznie do wszystkich nieświadomych dziś, że Wszechmogący Bóg wypełniał swoją wolę w Abrahamie. Oto nieświadomi, stoją u źródła wody świadomości, a córki potomków Arama i Nachora, brata Abrahama z miasta Aram - Naharaim, wychodzą aby czerpać wodę,ze źródła świadomości " Niechże więc ta dziewczyna, do której powiem : Nachyl dzban twój, proszę,abym się napił, a ona powie : Pij, i wielbłądy twoje też napoję - będzie tą, którą przeznaczył, dla Izaaka," Czyli niech ta dziewczyna z rodu Sema, do której powiem: Nachyl dzban twój, proszę, abym miał udział w piciu wody ze źródła świadomości i wielbłądy twoje też napoję wodą ze źródła świadomości, będzie tą dziewczyną z rodu Sema, którą Wszechmogący Bóg przeznaczył na żonę dla wypełniającego wolę Wszechmogącego Boga, dla Izaaka, syna Abrahama, którego urodziła Abrahamowi Sara w starości jego, z woli Wszechmogącego Boga "a ja po tym poznam, że okazałeś łaskę panu mojemu" Czyli a nieświadomy sługa Abrahama po tym pozna, gdy będzie pił wodę ze źródła wody świadomości, że Wszechmogący Bóg okazał niezasłużoną łaskę zbawienia, potomstwu Abrahama i każdemu z nas, w Jezusie Zbawicielu wzorze świadomości. By nie czynić falowych zakłóceń w systemie duchowo - informacyjnym, bo za czynienie falowych zakłóceń w systemie duchowo - informacyjnym. Negowaniem i manipulowaniem rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga, na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje, każdy z nas, które Jezus Zbawiciel pokazał na krzyżu (Rdz.24,12-14)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,15-18

"Zanim zamilkł, pojawiła się z dzbanem na swym ramieniu Rebeka, która urodziła się Betuelowi, synowi Milki, żony Nachora, brata Abrahama" Czyli, a gdy jeszcze trwała mowa słów nieświadomego sługi Abrahama, pojawiła się z dzbanem na swym ramieniu Rebeka o umownie zwanym imieniu, do czerpania i noszenia wody, ze źródła świadomości, która urodziła się Betuelowi, synowi Milki, córce Harana, żony Nachora, brata Harana i Abrahama (Rdz.11,29) "A dziewczyna ta, bardzo piękna, była dziewicą, która z żadnym mężczyzną nie obcowała" Czyli a dziewczyna ta z rodu Sema była o bardzo niezwykłych harmonijnych całokształtach, która z żadnym mężczyzną nie odbyła aktu rozradzania się "Zeszła ona do źródła, napełniła swój dzban i wychodziła" Czyli zeszła ta dziewczyna z rodu Sema do źródła świadomości i napełniła swój dzban wodą ze źródła świadomości, i wychodziła ze źródła świadomości "Wtedy zabiegł jej drogę ów sługa i rzekł: Daj mi, proszę, napić się trochę wody z twojego dzbana" Czyli gdy wychodziła z wodą, ze źródła świadomości, wtedy zabiegł jej drogę, nieświadomy sługa Abrahama i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów nieświadomego sługi Abrahama do dziewczyny z rodu Sema: Daj mi, proszę, napić się trochę wody ze źródła świadomości z twojego dzbana do czerpania i noszenia wody ze źródła świadomości. By nieświadomy sługa Abrahama, był świadomym że Rebeka, dziewczyna z rodu Sema, nie wypełniała woli nieświadomego sługi Abrahama, bo "Zanim zamilkł pojawiła się...Rebeka"(Rdz.24,15) "A ona odpowiedziała: Pij, panie mój ! - i prędko opuściła dzban swój na rękę, i dała mu pić" Czyli a dziewczyna z rodu Sema odpowiedziała mu mową słów: Pij wodę, ze źródła świadomości i dała pić nieświadomemu słudze Abrahama służąc mu, jak panu swemu, i prędko znalazł przychylność, dziewczyny z rodu Sema. By pić wodę, ze źródła świadomości, że dziewczyna z rodu Sema, nie wypełniała woli nieświadomego sługi Abrahama. To Wszechmogący Bóg wypełnił swoją wolę w Rebece, dziewczynie z rodu Sema, bo "Za nim zamilkł pojawiła się...Rebeka (Rdz.24,15-18)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,19-23

"A gdy dała mu się napić, rzekła: Również dla wielbłądów twoich naczerpię wody, aż się napiją" Czyli, a gdy dziewczyna z rodu Sema dała się napić wody ze źródła świadomości, nieświadomemu słudze Abrahama rzekła: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Rebeki do nieświadomego sługi Abrahama: Również dla wielbłądów nieświadomego sługi Abrahama, Rebeka naczerpie wody ze źródła świadomości, aż napiją się do syta wody ze źródła świadomości "Śpiesznie wylała wodę z dzbana do koryta i pobiegła znowu do studni czerpać, i naczerpała dla wszystkich jego wielbłądów" Czyli śpiesznie Rebeka wylała wodę ze źródła świadomości z dzbana do koryta i pobiegła znowu do studni - niewyczerpanego źródła wody świadomości, by ponownie czerpać ze źródła świadomości, i naczerpała dla wszystkich dziesięciu wielbłądów nieświadomego sługi Abrahama "A mąż ów przypatrywał się jej w milczeniu, aby poznać, czy Pan poszczęścił jego drodze, czy nie" Czyli, a nieświadomy sługa Abrahama przypatrywał się Rebece bez mowy słów, aby nie poznać, że szczęściem jest świadomość, że Wszechmogący Bóg wypełniał swoją wolę w Abrahamie i Rebece, dziewczynie z rodu Sema. "A gdy wielbłądy się napiły, wyjął ów mąż złoty kolczyk pół sykla wagi i dwa naramienniki na jej ręce, wagi dziesięciu złotych sykli," Czyli, a gdy dziesięć wielbłądów napiło się do syta, wody ze źródła świadomości, wtedy wyjął nieświadomy sługa Abrahama złoty kolczyk pół złotego sykla wagi i dwa naramienniki. Symboliczną biżuterie na ręce Rebeki, wagi dziesięciu złotych sykli, jak dziesięć zakazów, nakazów i przykazań dla potomków Abrahama - Izaaka - Jakuba, w których Wszechmogący Bóg wypełniał swoją wolę "i rzekł: Czyją córką jesteś, powiedz mi, proszę ? Czy w domu ojca twojego jest miejsce dla nas do przenocowania ? " Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów nieświadomego sługi Abrahama do Rebeki. Nieświadomy, że Rebeka jest z Aram - Naharaim miasta rodziny Nachora, brata Abrahama (Rdz.24,10) a w domu ojca Rebeki, Betuela, syna Nachora, brata Abrahama znajdzie się miejsce dla nich wszystkich na nocny spoczynek (Rdz.24,19-23)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,24-28

"A ona mu odpowiedziała: Jestem córką Betuela, syna Milki, którego urodziła Nachorowi" Czyli a Rebeka, dziewczyna z rodu Sema odpowiedziała nieświadomemu słudze Abrahama: Jestem córką Betuela, syna Milki, córka Harana, brata Abrahama, którego urodziła Nachorowi, bratu Abrahama "Nadto rzekła mu: Jest u nas słomy i paszy dużo, jest także miejsce do przenocowania" Czyli gdy na mowę słów nieświadomego sługi Abrahama"Czy w domu ojca twojego jest miejsce dla nas do przenocowania ?" Wtedy gdy ponad to rzekła Rebeka nieświadomemu słudze Abrahama: Jest u nas słomy i paszy dużo, jest także miejsce do przenocowania "Wtedy ów mąż padł na kolana, oddał pokłon Panu," Czyli wtedy nieświadomy sługa Abrahama, stał się świadomym, że Wszechmogący Bóg swoją wolę wypełnił w słudze Abrahama. Wtedy świadomy sługa Abrahama padł na kolana, dziękując Wszechmogącemu Bogu "i rzekł: Błogosławiony Pan, Bóg pana mojego Abrahama, który nie odmówił panu mojemu łaski i wierności swej !" Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów świadomego sługi Abrahama, że Wszechmogący, Bóg swoją wolę wypełnił w Abrahamie i okazał niezasłużoną łaskę zbawienia potomstwu Abrahama, i każdemu z nas w Jezusie Zbawicielu, i wiernie dotrzymuje swojej obietnicy wypełniając swoją wolę w Abrahamie (Rdz.12,1-3) "Pan prowadził mnie drogą do domu braci pana mojego" Czyli Wszechmogący Bóg swoją wolę wypełnił w Abrahamie i Rebece prowadząc sługę Abrahama do rodziny Nachora, brata Abrahama "Dziewczyna zaś pobiegła i opowiedziała rodzinie matki swej o tym, co zaszło" Czyli a dziewczyna z rodu Sema natomiast pobiegła i opowiedziała rodzinie matki swej, która urodziła Betuelowi potomków danych od Wszechmogącego Boga o tym, co się wydarzyło przy studni - źródle świadomości (Rdz.24,24-28)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,29-32

"A Rebeka miała brata, imieniem Laban. I wybiegł Laban do owego męża na dwór, do źródła" Czyli, a Rebeka, dziewczyna z rodu Sema miała brata o umownym imieniu Laban, który wybiegł z domu - zamknięta przestrzeń na dwór - otwarta przestrzeń do sługi Abrahama, do źródła wody świadomości "A gdy ujrzał kolczyk i naramienniki na rękach siostry swej, która mówiła: Tak powiedział do mnie ten mąż, przyszedł do tego męża, gdy on stał przy wielbłądach u źródła" Czyli,a gdy Laban, brat Rebeki ujrzał biżuterię na rękach Rebeki, siostry swej, która powtórzyła mowę słów świadomego sługi Abrahama, który rzekł: Błogosławiony Pan, Bóg pana mojego Abrahama, który nie odmówił panu mojemu łaski i wierności swej ! Pan prowadził mnie drogą do domu braci pana mojego" Czyli mowa słów świadomego sługi Abrahama, że Wszechmogący, Bóg swoją wolę wypełnia w Abrahamie i okazał nie zasłużoną łaskę zbawienia potomstwu Abrahama, i każdemu z nas w Jezusie Zbawicielu, i wiernie dotrzymuje swojej obietnicy wypełniając swoją wolę w Abrahamie (Rdz.12,1-3) I przyszedł Laban do sługi Abrahama, gdy sługa Abrahama stał przy wielbłądach u źródła wody świadomości, przy którym swoją wolę wypełniał Wszechmogący Bóg. W Abrahamie, Rebece, dziewczynie z rodu Sema słudze Abrahama i Labanie, bracie Rebeki. Bo " I rzekł: Wejdź, błogosławiony Pana ! Czemu stoisz na dworze ? Wszak ja wysprzątałem dom i jest miejsce dla wielbłądów" Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik świadomej mowy słów Labana do sługi Abrahama: Wejdź do domu, w którym swoją wolę wypełnia Wszechmogący Bóg. Czemu stoi na dworze sługa Abrahama ? w którym swoją wolę wypełnia Wszechmogący Bóg. Zamiast wejść do wysprzątanego domu dla sługi Abrahama, w którym swoją wolę wypełnia Wszechmogący Bóg i jest przygotowane miejsce i dla wielbłądów "Potem po świadomej mowie słów Labana do świadomego sługi Abrahama, wprowadził Laban sługę Abrahama do domu, rozsiodłał wielbłądy i dał słomy do odpoczynku i paszy do posiłku wielbłądom i wody do umycia nóg sługi Abrahama i nóg ludzi, którzy byli ze sługą Abrahama" (Rdz.24,29-32)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,33-37

"Następnie podano mu jedzenie, ale on rzekł: Nie będę jadł, dopóki nie przedłożę sprawy mojej. I odpowiedzieli: Mów" Czyli następnie podano słudze Abrahama posiłek, ale sługa Abrahama rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów sługi Abrahama: Nie będę jadł posiłku, dopóki nie przedłożę sprawy mojej. I odpowiedziała rodzina Rebeki, by mówił sługa Abrahama "Na to on rzekł: Jestem sługą Abrahama" Czyli na odpowiedź mowy słów rodziny Rebeki, sługa Abrahama rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów sługi Abrahama do rodziny Rebeki: Jestem sługą Abrahama "Pan udzielił panu mojemu obfitego błogosławieństwa, tak że stał się zamożnym;" Czyli Wszechmogący Bóg swoją wolę w obfitości wypełnił w Abrahamie, tak że Abraham stał się zamożnym "dał mu bowiem owce i bydło, srebro i złoto, niewolników i niewolnice, wielbłądy i osły" Czyli Wszechmogący Bóg swoja wolę w obfitości wypełnił w Abrahamie, bo dał mu bowiem w obfitości, wiele rodzajów informacji w formie energetycznej - źródło zamożności Abrahama "A Sara żona pana mojego, urodziła już w sędziwym wieku panu mojemu syna, któremu oddał całe swoje mienie" Czyli, a Sara, żona Abrahama urodziła Abrahamowi syna gdy miała dziewięćdziesiąt lat, a Abraham miał sto lat, gdy Sara urodziła Izaaka - potomka danego od Wszechmogącego Boga (Rdz.17,17) któremu Abraham oddał cały swój majątek "I zaprzysiągł mnie pan mój, mówiąc: Nie weźmiesz żony dla syna mego z córek Kananejczyków, w których kraju mieszkam," Czyli swojego sługę Abraham zobowiązał mową słów: Nie weźmie sługa Abrahama, żony dla Izaaka, syna Abrahama z córek Kananejczyków, przeklętych - nieświadomych, oddanych szatanowi, by być jego medium, w których kraju mieszka Abraham(Rdz.24,33-37)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,38-42

"ale pójdziesz do domu ojca mego i do rodziny mojej i weźmiesz żonę dla syna mojego" Czyli ale pójdzie sługa Abrahama do Haranu ojczyzny Teracha, ojca Abrahama i do rodziny potomków Nachora, brata Abrahama i weźmie sługa Abrahama dziewczynę z rodu Sema, żonę dla Izaaka, syna Abrahama, którego urodziła Sara w starości jego z woli Wszechmogącego Boga "Wtedy rzekłem do pana mojego: A jeśli nie zechce ta kobieta pójść ze mną ?" Czyli wtedy rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów sługi Abrahama do Abrahama: A jeśli nie zechce ta kobieta z rodu Sema pójść ze mną ? "A on mi odpowiedział: Pan, w którego społeczności trwam, pośle anioła swego z tobą i poszczęści drodze twojej," Czyli, a Abraham odpowiedział słudze swemu Wszechmogący, Bóg, którego wolę wypełniam, pośle Ducha swego ze sługą Abrahama i Duch Wszechmogącego doprowadzi sługę Abrahama do źródła wody świadomości "i weźmiesz żonę dla syna mojego z rodziny mojej i z domu ojca mojego" Czyli i weźmie sługa Abrahama żonę dla Izaaka, syna Abrahama z rodziny potomków Nachora, brata Abrahama, z Haranu ojczyzny Teracha, ojca Abrahama "Będziesz zwolniony od złożonej mi przysięgi wtedy, gdy przybędziesz do rodziny mojej i oni ci jej nie dadzą" Czyli będzie sługa Abrahama zwolniony od odpowiedzialności zobowiązania wobec swego pana Abrahama wtedy, gdy przybędzie sługa Abrahama do rodziny potomków Nachora, brata Abrahama i rodzina potomków Nachora, brata Abrahama, nie dadzą słudze Abrahama, Rebeki dziewczyny z rodu Sema "Gdy przybyłem dziś do źródła rzekłem: Panie, Boże pana mojego Abrahama, jeśli Ty chcesz poszczęścić drodze mojej, po której kroczę," Czyli gdy sługa Abrahama przybył dziś do źródła wody świadomości, rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów: Wszechmogący, Boże, świadomy, że swoją wolę wypełnia Wszechmogący Bóg w Abrahamie, a Abraham wypełnia wolę Wszechmogącego Boga. A szczęściem sługi Abrahama była świadomość, że swoją wolę Wszechmogący Bóg wypełniał w Abrahamie, Rebece dziewczynie z rodu Sema, słudze Abrahama i Labanie, bracie Rebeki (Rdz.24,38-42)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,43-45

"to niechaj, gdy stanę u źródła wód, dziewczyna, która wyjdzie czerpać wodę, a do której powiem: Daj mi, proszę, napić się trochę wody z twojego dzbana" Czyli to niech, gdy stanie sługa Abrahama u źródła wód świadomości, a dziewczyna z rodu Sema, która przyjdzie czerpać wodę ze źródła świadomości, a której sługa Abrahama powie mowę słów: Daj mi, proszę, napić się trochę wody ze źródła świadomości z twojego dzbana do czerpania i noszenia wody ze źródła świadomości "a ona mi powie: Napij się, a również dla wielbłądów twoich naczerpię wody - będzie żoną, którą przeznaczyłeś dla syna pana mojego" Czyli, a dziewczyna z rodu Sema, słudze Abrahama powie mowę słów: Napij się wody ze źródła świadomości, a również dla wielbłądów sługi Abrahama naczerpię wody ze źródła świadomości, to ta dziewczyna z rodu Sema będzie żoną, którą Wszechmogący Bóg przeznaczył dla Izaaka syna Abrahama "Zanim przestałem się modlić w sercu swym, pojawiła się z dzbanem na swym ramieniu Rebeka i zeszła do źródła, i naczerpała wody" Czyli zanim sługa Abrahama przestał mówić słowa w swym funkcjonalnie ukształtowanym wewnętrznie rodzaju informacji w wirowej formie energii, do którego swoje słowa - nośniki informacji przesłał Wszechmogący Bóg. Bo zanim sługa Abrahama przestał mówić słowa w swym funkcjonalnie ukształtowanym wewnętrznie rodzaju informacji w wirowej formie energii. Pojawiła się z dzbanem do czerpania i noszenia wody ze źródła świadomości na swym ramieniu Rebeka, dziewczyna z rodu Sema i zeszła do źródła świadomości, i naczerpała wody ze źródła świadomości " A ja rzekłem do niej: Daj mi, proszę, napić się" Czyli, a sługa Abrahama rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów do Rebeki, dziewczyny z rodu Sema: Daj mi, proszę, napić się wody ze źródła świadomości (Rdz.24,43-45)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,46-48

"Ona spiesznie zdjęła swój dzban z siebie i rzekła: Pij, i wielbłądy twoje też napoję. I napiłem się, a ona napoiła także wielbłądy" Czyli Rebeka dziewczyna z rodu Sema spiesznie zdjęła swój dzban ze swojego ramienia i rzekła: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy, tych samych słów, które Wszechmogący Bóg przesłał do serca - funkcjonalnie ukształtowanego wewnętrznie, rodzaju informacji w wirowej formie energii, dla sługi Abrahama i Rebeki, dziewczyny z rodu Sema: Pij, i wielbłądy twoje także napoję (Rdz.24,14) Przesłanie do serca sługi Abrahama i Rebeki, dziewczyny z rodu Sema tych samych słów Boga Wszechmogącego jest zbieżne z indyjskim systemem czakr, czyli centrów energetycznych lub wirów energetycznych oraz ze starochińskim systemem meridianów, czyli energetycznych kanałów. W czakrze serca skupiają się czakry aury, witalnej, emocjonalnej i umysłowej. Serce wpływa na myślenie, gdyż energetyczny kanał prowadzi, od serca do mózgu. I napił się sługa Abrahama wody ze źródła świadomości, a Rebeka dziewczyna z rodu Sema, napoiła także wielbłądy wodą ze źródła świadomości. Wtedy zapytał sługa Abrahama Rebekę, dziewczynę z rodu Sema i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów sługi Abrahama do Rebeki: Czyją córką jest ? A Rebeka odpowiedziała mową słów: Jestem córką Betuela, syna Nachora, brata Abrahama, którego Nachorowi urodziła Milka, córka Harana, brata Abrahama. Wtedy sługa Abrahama włożył złoty kolczyk w nozdrza Rebeki i naramienniki na jej ręce. Ozdoby dla dziewczyny z rodu Sema przeznaczonej przez Wszechmogącego Boga na żonę dla Izaaka, syna Abrahama (Rdz.24,47) "Potem padłem na kolana i oddałem pokłon Panu, i błogosławiłem Panu, Bogu pana mojego Abrahama, który mię prowadził drogą właściwą," Czyli po tych wydarzeniach sługa Abrahama padł na kolana i oddał dziękczynny pokłon Wszechmogącemu Bogu, i był świadomym, że wolę Abrahama wypełnił Wszechmogący Bóg, w słudze Abrahama, którego prowadził drogą właściwą do rodziny Nachora, brata Abrahama "abym wziął córkę brata pana mojego dla syna jego" Czyli aby sługa Abrahama wziął Rebekę dziewczynę z rodu Sema, córkę Betuela, syna Nachora brata Abrahama dla Izaaka, syna Abrahama (Rdz.24,46-48)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,49-52

"Jeśli więc teraz chcecie wyświadczyć łaskę i wierność panu mojemu, powiedzcie mi, a jeśli nie, to też mi powiedzcie," Czyli jeśli więc teraz świadoma rodzina Nachora, brata Abrahama chce wyświadczyć łaskę i wierność Abrahamowi, którą wyświadczał Wszechmogący Bóg w potomstwie Abrahama. Niezasłużoną łaskę zbawienia dla każdego z nas w Jezusie Zbawicielu i wiernie dotrzymuje swojej obietnicy Wszechmogący Bóg wypełniając swoją wolę w Abrahamie (Rdz.12,1-3) Teraz świadoma rodzina Nachora, brata Abrahama ma powiedzieć słudze Abrahama, czy wyświadczy łaskę i wierność, którą wyświadcza Abrahamowi Wszechmogący Bóg "abym zwrócił się na prawo albo na lewo" Czyli aby sługa Abrahama w poszukiwaniu żony dla Izaaka, syna Abrahama zwrócił się na prawą albo lewą stronę Aram - Naharaim, miasta rodziny Nachora, brata Abrahama "Wtedy odpowiedzieli Laban i Betuel: Od Pana ta rzecz wyszła, dlatego nie możemy do tego nic dodać" Czyli wtedy odpowiedzieli mową słów, Laban brat Rebeki i Betuel ojciec Rebeki: Od Wszechmogącego Boga ta mowa słów wyszła, dlatego nie możemy do tej mowy słów Wszechmogącego Boga ani nic dodać, ani nic ująć "Ale oto Rebeka przed tobą, weź ją i idź, a niech będzie żoną syna pana twego, jak rzekł Pan" Czyli ale oto Rebeka przed sługą Abrahama, weź Rebekę, dziewczynę z rodu Sema i idź do pana swego Abrahama, a niech będzie Rebeka przeznaczoną żoną dla Izaaka, syna Abrahama, jak rzekł Wszechmogący Bóg "Gdy tedy sługa Abrahama usłyszał słowa ich, oddał Panu pokłon aż do ziemi" Czyli gdy sługa Abrahama usłyszał mowę słów Labana, brata Rebeki i Betuela ojca Rebeki, wtedy powtórnie oddał dziękczynny pokłon Wszechmogącemu Bogu aż do wymiaru ziemi Rdz.24,49-52)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,53-58

"I wyjął sługa klejnoty srebrne i klejnoty złote, i szaty, i dał je Rebece" Czyli i wyjął sługa otrzymane od Abrahama drogie kamienie osadzone w srebrze i drogie kamienie osadzone w złocie, i kosztowne szaty, i dał je Rebece dla ozdoby dziewczyny z rodu Sema, którą Wszechmogący Bóg przeznaczył na żonę dla Izaaka, syna Abrahama. Bo za czasów Abrahama znane było złotnictwo "Dał też kosztowne upominki jej bratu i matce" Czyli dał też sługa Abrahama kosztowne prezenty Labanowi, bratu i matce Rebeki. "Potem jedli i pili on i ludzie, którzy z nim byli, i przenocowali" Czyli potem gdy obdarował sługa Abrahama klejnotami Rebekę, a rodzinę Rebeki kosztownymi prezentami, wtedy jedli posiłki i pili napoje, sługa Abrahama i ludzie, którzy z nim byli i przenocowali u rodziny Rebeki "A gdy wstali rano, rzekł: Pozwólcie mi odejść do pana mojego ! " Czyli a gdy wstali rano, sługa Abrahama rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów do rodziny Rebeki: Pozwólcie mi odejść do pana mojego Abrahama ! "Ale brat jej i matka jej rzekli: Niech zostanie dziewczyna z nami jeszcze kilka albo dziesięć dni, a potem pójdziesz" Czyli ale rodzina Rebeki rzekła: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów rodziny Rebeki do sługi Abrahama: Niech zostanie dziewczyna z rodziną jeszcze kilka dni albo dziesięć dni, a potem pójdzie sługa Abrahama do pana swego Abrahama "Lecz on rzekł do nich: Nie zatrzymujcie mnie, skoro Pan poszczęścił drodze mojej" Czyli lecz sługa Abrahama rzekł do rodziny Rebeki: Nie zatrzymujcie mnie skoro jesteście świadomi, że wolę Abrahama wypełnił Wszechmogący Bóg prowadząc mnie do rodziny Nachora, brata Abrahama "Puśćcie mnie, abym poszedł do pana mojego" Czyli puścić, i nie zatrzymywać, ma rodzina Rebeki sługę Abrahama, aby poszedł do pana swojego Abrahama "Rzekli więc: Zawołamy dziewczynę i zapytamy jej, co powie. Zawołali tedy Rebekę i zapytali jej: Czy chcesz pójść z tym mężem ? A ona odpowiedziała: Pójdę" Czyli zawołała rodzina tedy Rebekę i zapytała jej: Czy chce Rebeka pójść z tym mężem, sługą Abrahama ? A Rebeka powiedziała: Pójdę z tym mężem, sługą Abrahama (Rdz.24,53-58)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,59-63

"Wypuścili więc Rebekę, siostrę swoją, wraz z karmicielką jej, i sługę Abrahama wraz z jego ludźmi" Czyli wypuściła więc rodzina Nachora, brata Abrahama Rebekę siostrę swoją z rodu Sema, wraz z niańką Rebeki i sługą Abrahama wraz z jego ludźmi, którzy byli ze sługą Abrahama "I błogosławili Rebece, mówiąc do niej: Siostro nasza, rozmnóż się w niezliczone tysiące, a potomstwo twoje niech zdobędzie grody wrogów swoich" Czyli i swoją wolę wypełniła rodzina Nachora, brata Abrahama w Rebece, siostrze swojej mową słów- nośnik informacji zamieszczony w czasoprzestrzeni: Siostro nasza, rozmnóż się w niezliczone tysiące potomstwa, które zdobędą miejsca zamieszkania nieprzyjaciół swoich "Wtedy Rebeka i służące jej wstały, wsiadły na wielbłądy i ruszyły za tym mężem" Czyli wtedy gdy pobłogosławiła Rebece rodzina Nachora, brata Abrahama, wtedy Rebeka dziewczyna z rodu Sema i służące jej wstały z miejsc, wsiadły na wielbłądy i ruszyły w drogę za sługą Abrahama "Tak zabrał sługa uw Rebekę i odjechał" Czyli takie były okoliczności zabrania przez sługę Abrahama Rebeki, dziewczyny z rodu Sema, którą Wszechmogący Bóg przeznaczył na żonę dla Izaaka, syna Abrahama, i odjechał sługa Abrahama do pana swojego "A Izaak, który mieszkał wtedy w ziemi Negeb, wracał od studni, zwanej Studnią Żyjącego, który mnie widzi" Czyli a Izaak, syn Abrahama, który mieszkał wtedy w ziemi Negeb na południu ziemi kanaanejskiej, wracał od studni, zwanej Studnią Żyjącego, który mnie widzi i słyszy wykonywanie naszej woli, i wykonywanie woli tego, który się urodzi (Rdz.16,14) "I wyszedł Izaak, aby się pomodlić pod wieczór na polu. A gdy podniósł oczy, zobaczył, że nadciągały wielbłądy" Czyli i wyszedł Izaak, aby mówić słowa do Wszechmogącego Boga przed zachodem słońca, na otwartej przestrzeni. A percepcją zobaczył, że w kierunku pola nadciągały wielbłądy (Rdz.24,59-63)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 24,64-67

"A Rebeka podniósłszy oczy swoje, ujrzała Izaaka i zsiadła z wielbłąda" Czyli a Rebeki percepcja ujrzała Izaaka, syna Abrahama i zsiadła z wielbłąda, by zapytać sługi Abrahama "I zapytała sługi: Kto to jest ten mąż, który idzie przez pole nam na spotkanie ? I odpowiedział sługa: To jest pan mój" Czyli i odpowiedział Rebece sługa Abrahama mową słów: To jest pan mój, bo sługa Abrahama był też sługą Izaaka, syna Abrahama. A gdy Rebeka usłyszała mowę słów sługi Abrahama. Wtedy wzięła ozdobną szatę i zakryła się przed Izaakiem, który szedł przez pole na ich spotkanie "I opowiedział sługa Izaakowi wszystko, czego dokonał" Czyli i opowiedział sługa Abrahama Izaakowi wszystko, czego dokonał Wszechmogący Bóg wypełniając wolę Abrahama. Prowadząc sługę Abrahama do źródła wody świadomości, przy którym Wszechmogący Bóg przesłał jednakowe słowa do serca sługi Abrahama i Rebeki, dziewczyny z rodu Sema. I napił się sługa Abrahama wody ze źródła świadomości, i był świadomym, że wolę Abrahama wypełnił Wszechmogący Bóg, w Rebece dziewczynie z rodu Sema, Labanie, bracie Rebeki, rodzinie Rebeki i słudze Abrahama. Wtedy padł sługa Abrahama na kolana i oddał dziękczynny pokłon Wszechmogącemu Bogu, i był świadomym, że wolę Abrahama wypełnił Wszechmogący Bóg w słudze Abrahama, którego prowadził drogą właściwą do rodziny Nachora, brata Abrahama, aby wziął Rebekę, dziewczynę z rodu Sema, córkę Betuela, syna Nachora, brata Abrahama, którą Wszechmogący Bóg przeznaczył na żonę dla Izaaka, syna Abrahama (Rdz.24,13-61) "A Izaak wprowadził ją do namiotu Sary, matki swojej" Czyli a Izaak wprowadził Rebekę, dziewczynę z rodu Sema do namiotu Sary, matki swojej, która była z rodu Sema (Rdz.20,2;12) "I pojął Rebekę za żonę i pokochał ją" Czyli i pojął Izaak Rebekę, dziewczynę z rodu Sema, którą Wszechmogący Bóg przeznaczył na żonę dla Izaaka i pokochał Izaak żonę swoją Rebekę, dziewczynę z rodu Sema "Tak pocieszył się Izaak po śmierci matki swojej" Czyli tak pocieszył się Izaak Rebeką, dziewczyną z rodu Sema, którą Wszechmogący Bóg przeznaczył dla Izaaka na żonę po śmierci matki swojej, również z rodu Sema (Rdz.24,64-67)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
luke144
Posty: 382
Rejestracja: 24 maja 2020, 12:09:27
Strona na CBA.pl: ucp.php?i=164
Lokalizacja: zachodnia Polska
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym

Post autor: luke144 »

Księga Rodzaju 25,1-5

"Potem pojął Abraham drugą żonę, której było na imię Ketura" Czyli potem po śmierci Sary, żony Abrahama i matki Izaaka, którego pocieszył Wszechmogący Bóg, przeznaczając Rebekę, dziewczynę z rodu Sema, na żonę dla Izaaka, syna Abrahama. Wtedy pojął Abraham drugą żonę, której było na imię Ketura "Ta urodziła mu Zymrana, Jokszana, Medana, Midiana, Jiszbaka i Szuacha" Czyli a druga żona Abrahama Ketura urodziła Abrahamowi synów, którzy podzielili się w rodzie i zrodzili plemiona według swoich imion "A Jokszan zrodził Szebę, i Dedana; synami Dedana byli: Aszuryci, Letuszyci i Leummici" Czyli a Jokszan zrodził Szebę i Dedana podzielonych w rodzie i podzielonych w plemieniu, którzy zrodzili plemiona według swoich imion. Synami Dedana byli: Aszur, Letuszyt i Leummit. Podzieleni w rodzie i w plemieniu zrodzili plemiona według swoich imion: Aszurytów, Letuszutów i Leummitów "Synami Midiana zaś byli: Efa, Efer, Chanoch, Abida i Elda. Wszyscy oni byli potomkami Ketury" Czyli synowie Midiana natomiast, którzy podzielili się w rodzie, zrodzili plemiona według swoich imion. Wszyscy oni podzieleni w rodzie i plemieniu byli potomkami Ketury, drugiej żony Abrahama "Abraham oddał Izaakowi całe swoje mienie" Czyli Abraham oddał Izaakowi całe swoje mienie dlatego, że swoją wolę Wszechmogący Bóg wypełniał w Abrahamie, Sarze i Izaaku (Rdz.12,1-3; 18,15-21) którego urodziła Sara Abrahamowi w starości jego z woli Wszechmogącego Boga (Rdz.25,1-5)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
ODPOWIEDZ