Hurtownia stali

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
euro-spec
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2021, 09:49:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x864

Hurtownia stali

Post autor: euro-spec »

Hurtownia stali Euro-Spec zajmuje się dystrybucją wyrobów hutniczych i stali. Dostarczamy materiały do każdego miejsca w Polsce. Oferujemy szeroki asortyment materiałów stalowych. Realizujemy również projekty indywidualne, w tym cięcie na wymiar oraz pod kątem wyrobów stalowych i blachy.

Nasza hurtownia stali jest prężnie rozwijającą się firmą i zależy nam, aby nasi klienci postrzegali nas jako rzetelnego i wiarygodnego partnera handlowego. Stawiamy na profesjonalną obsługę i zapewniamy transport do wyznaczonego przez klienta miejsca w wyznaczonym czasie. Nasze wyroby hutnicze powstają z najwyższej jakości stali, posiadającej atesty. Posiadając magazyn – skład stali, jesteśmy w stanie wykonać zamówiony produkt w bardzo krótkim czasie.
Stała oferta naszej hurtowni stali obejmuje wyroby stalowe, w tym między innymi:
pręty okrągłe, pręty kwadratowe, rury okrągłe, blachy gorąco- i zimnowalcowane, kątowniki, wyroby budowlane, płaskowniki, ceowniki teowniki, profile zimnogięte (czarne i ocynkowane) i wiele innych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do kontaktu z naszymi doradcami, którzy udzielą wszelkich informacji i służą cenną radą.

NAPISZ
biuro@euro-spec.pl

ZADZWOŃ
513 163 574
511 050 776
696 605 766

ODWIEDŹ
hurtownia stali - https://euro-spec.pl/hurtownia-stali/
metale kolorowe - https://euro-spec.pl/metale-kolorowe/
profile ocynkowane - https://euro-spec.pl/profile-ocynkowane/
marek38
Posty: 44
Rejestracja: 14 wrz 2022, 08:05:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Hurtownia stali

Post autor: marek38 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem nasze rozmowy. Jeżeli szukacie ekspertów w przypadku projektowania instalacji higienicznych i aseptcznych, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy - https://hygienicdesign.pl/czyszczenie-cleanroom/ .
ODPOWIEDZ