gabinet medycyny estetycznej

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
newdamage
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2019, 10:36:05
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

gabinet medycyny estetycznej

Post autor: newdamage »

Hej wszystkim, planuje zrobić sobie na 30 ste urodziny pare zabiegów medycyny estetycznej. Mam już jedną klinikę na liście, ale może polecicie mi jeszcze coś ciekawego?
elwirawielka
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2020, 12:38:19
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864
Kontakt:

gabinet medycyny estetycznej

Post autor: elwirawielka »

Z tymi gabinetami to trzeba bardzo uważać i dokładnie sprawdzić. Moja znajoma zamiast poprawić wygląd tylko pogorszyła sprawę.
Markk2
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2021, 00:06:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

gabinet medycyny estetycznej

Post autor: Markk2 »

Tak, zgadzam się, że takie procedury mogą być ryzykowne. Czasami mam też problemy ze skórą, ale dla mnie najlepszym sposobem na poprawę cery jest pielęgnacja domowa. Używam produktów i kosmetyków różnej jakości, co pomaga zapobiegać problemom skórnym. A oto katalog Oriflame 2021, w którym szukam nowych informacji o produktach kosmetycznych, które mogą być pomocne również dla Ciebie.
niki555
Posty: 49
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:09:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

gabinet medycyny estetycznej

Post autor: niki555 »

A skąd jesteś?
wodna12
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2022, 10:51:15
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

gabinet medycyny estetycznej

Post autor: wodna12 »

A może bardziej kosmetologia medyczna? Zabiegi są mniej inwazyjne, a na pewno odżywcze dla skóry i włosów. Sama korzystam co jakiś czas i muszę przyznać, że czuję się dużo lepiej po takich zabiegach.
askra
Posty: 9
Rejestracja: 30 lis 2023, 02:41:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

gabinet medycyny estetycznej

Post autor: askra »

W temacie zabiegów estetycznych nie można pominąć korzyści płynących z mezoterapii igłowej. O ile mi wiadomo, zabieg ten zyskuje na popularności w ostatnich latach ze względu na swoją skuteczność w leczeniu różnych problemów skórnych. Od redukcji zmarszczek i drobnych linii po poprawę kolorytu i tekstury skóry, mezoterapia igłowa może zapewnić szeroki zakres korzyści. Na stronie https://www.medica.bialystok.pl/zabiegi ... bialystok/ można zapoznać się ze szczegółami
marlena80
Posty: 17
Rejestracja: 10 cze 2020, 11:44:06
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 2560x1440

gabinet medycyny estetycznej

Post autor: marlena80 »

Może być wiele powodów z jakich staramy się skorzystać z usług medycyny estetycznej. Każdy z nas ma przecież jakieś problemy natury piękna i nie ma co tego ukrywać. Musimy zastanowić się nad tym co chcemy w pierwszej kolejności zrobić. Z częściej pojawiających się w dyskusjach kwestii jest niechciane owłosienie. Nie ma chyba nic gorszego niż korzystanie z typowych golarek ponieważ efekt nie utrzymuje się na długo. Dlatego tak wiele kobiet (a także mężczyzn) zdecydowało się na skorzystanie z depilacji laserowej. Warto wybrać wysoko ocenianą klinikę, a taką z pewnością jest - https://paparazzi.clinic/depilacja-laserowa/ Sam plan działania to już kwestia indywidualna do omówienia ze specjalistą.
ODPOWIEDZ