działalność

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
marta75
Posty: 3
Rejestracja: 13 wrz 2016, 07:36:46
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1745x982

działalność

Post autor: marta75 »

Witam,
od jakiegoś czasu zastanawiam się nam podjęciem współpracy w ramach franszyzy z jedna z firm produkujących kosmetyki naturalne. Sama bardzo lubię produkty tej marki i wiem, że są dobrej jakości. Nie będę musiała wstydzić się przed klientami. Czy myślicie, że mi się uda, punkt w którym chciałabym otworzyć moja działalność mieści się na wyspę w sporej galerii handlowej, czy myślicie ze to dobry pomysł? Mam nadzieję, ze stworzeniem dobrej strony internetowej mi pomożecie :)

Pozdrawiam
marta75
Posty: 3
Rejestracja: 13 wrz 2016, 07:36:46
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1745x982

działalność

Post autor: marta75 »

Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1872
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

działalność

Post autor: endriu888 »

Jeśli chciała by Pani stworzyć nową stronę www zapraszamy do kontaktu: obsluga(malpa)cba.pl
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
mathis1
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2016, 09:27:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

działalność

Post autor: mathis1 »

Naprawdę chcesz wchodzić we franczyzę i pracować na kogoś? To gorsze niż etat, bo masz sporo więcej obowiązków...
opon
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2016, 18:19:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

działalność

Post autor: opon »

jak ma dobry zysk z f, to czemu nie. Ja jednak jestem za zakładaniem własnej działalności, odrębnej. Załóż coś w sieci, sklep na przykład, sprowadzaj taniej jakieś produkty i sprzedawaj. Wiesz to jest opłacalne, wystarczy że wynajmiesz serwer, stworzysz jakąś przyjazną grafikę sklepową i działasz, serwery można tutaj podnająć http://www.sprintdatacenter.pl/serwery-dedykowane-w-sdc, to dobre rozwiązanie, pracujesz sam dla siebie jak chcesz, kiedy chcesz.
magdakessler
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:42:06
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

działalność

Post autor: magdakessler »

kosmetyki naturalne! Kocham je :) ! Tak tak tak! :)

technologia tht
winwin
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2017, 07:10:49
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

działalność

Post autor: winwin »

Wszystkie branże są "obstawione" w dzisiejszych czasach ale nowa firma ma szanse na sukces nawet wśród największej konkurencji pod warunkiem, że będzie lepiej ten biznes prowadzić od konkurencji. Kreatywność się liczy. Czy wyspa w galerii handlowej daje możliwości wykazania się kreatywnością, to nie wiem. Można jednak założyć dodatkowo np. internetowy sklep z tym towarem i już będzie ciekawiej. I tak jak już napisano, raczej nie jako franczyza tylko jako własna niezależna firma.
krisek7
Posty: 9
Rejestracja: 03 lut 2017, 10:36:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

działalność

Post autor: krisek7 »

Zakładając firmę trzeba budować markę od nowa, więc franczyza wydaje się tu pewniejsza. Nie wiem jak z zarobkiem ale skoro produkt jest dobry to pomysł powinien się sprawdzić, zwłaszcza gdy sprzedający naprawdę w niego wierzy, a nie zawsze tak jest...
opon
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2016, 18:19:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

działalność

Post autor: opon »

słuchajcie a ja ostatnio czytałem jak usprawnić przesył plików przez sieć do chmury http://biznes.t-mobile.pl/pl/artykuly/1 ... o-pogodzic każdy kto zna temat to wie o co mi chodzi, czasem jest to tak ślimaczne, że człowiek traci połowe czasu na pilnowanie przesyłu.W ogóle chowacie pliki w ogólnych chmurach? Te firmowe oczywiście, dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie, tylko wiadomo trzeba znaleźć dobre hostingi.
herkules1
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2017, 13:08:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

działalność

Post autor: herkules1 »

jak masz możliwości to się nie wahaj tylko zakładaj firmę. To jest niesamowita przygoda i ogromna niezależność, ale także również dużo pracy. Ja posiadam firmę, uczę się cały czas, chce usprawniać firmę, obecnie myślę o usprawnieniu sieci wewnętrznej http://biznes.t-mobile.pl/pl/artykuly/2 ... c-prywatna, czytałem ten artykuł chce by moi pracownicy czuli się dobrze, by firma się rozwijała.
alana
Posty: 57
Rejestracja: 21 paź 2015, 10:14:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

działalność

Post autor: alana »

A może firma transportowa? Na to zawsze będzie zapotrzebowanie. Warto to rozważyć. Jeśli nie znacie się na tej branży to przeczytajcie o logistyce i transporcie artykuł na tej stronie internetowej . Może trochę się wam rozjaśni na czym ten biznes polega.
domi78
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2017, 22:58:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

działalność

Post autor: domi78 »

Hejka pomysł masz fajny :) Ja pierwszy raz otwieram firmę sprzątającą wiem że jest zapotrzebowanie na takie usługi bo rozeznałam się zanim ostatecznie podjęłam decyzję teraz już tylko zostało mi wyposażyć lokal i kupić wszystkie niezbędne środki czystości np czyściwo,płyny do mycia,mleczka,mydła w płynie znalazłam fajny sklep https://www.higiena.net.pl/produkty/sys ... ie,2,10021 ponieważ cena jest atrakcyjna więc postanowiłam że tu zrobię zakupy.
domi78
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2017, 22:58:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

działalność

Post autor: domi78 »

Warto zastanowić się nad własną działalnością, a jeśli już się zdecydujesz pomyśl też o hurtowniach gdzie będziesz nabywać towar. Ja ostatnio szukałam hurtowni z odzieżą i trafiłam na stronę wyprzedaże hurtowe widziałam że kategorii w różnej branży jest sporo. Z pewnością każdemu kto otwiera własny biznes ta stronka się przyda.
samolub91
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2017, 05:36:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Android 320x570

działalność

Post autor: samolub91 »

Na cba masz darmowe oprogramowanko do sklepu : D ja też chcialem zalozyc e-sklep z gadżetami, koszulkami tylko problem jest skąd je brac i się tym zająć.

Polecam Tobie sprzedawać jakieś herbatki czy ziola rzadkie. Puki się nie rozwiniesz nikt nie powinien Cię cisnac, ale jak się uda to wtedy się rejestruj. A w miedzy czasie popracuj dla kogoś... pomysły wdrazaj na swojej stronce... ba możesz przecież czesciowo tam właśnie swoją prace jako konsultantka spełniać !

Tak więc zacznij to robić dodatkowo... a potem może się uda miec z tego jakiś tam zysk czy nawet się utrzymywac.

Noi pamiętaj o tym by kiedy to będzie staly zysk miesiąc w miesiąc załatwić wszystko zgodnie z prawem.
yakilos
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2017, 13:46:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

działalność

Post autor: yakilos »

Moja żona od jakiegoś czasu prowadzi własną działalność a konkretnie sklep z odzieżą. Na początku sporym problemem było nadawanie paczek.
Korzystała z Poczty Polskiej ale wiadomo, że ceny są wysokie a czas dotarcia przesyłki do klienta to nawet kilka dni. W końcu ktoś polecił jej ofertę tego brokera https://www.szybkikurier.eu/kurier-bez-drukowania-listu. Teraz samodzielnie zamawia kuriera na dowolny dzień i nie ma nawet potrzeby drukowania listu przewozowego :)
Zablokowany