Czym ocieplić poddasze?

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
plozek
Posty: 39
Rejestracja: 11 kwie 2022, 12:57:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Czym ocieplić poddasze?

Post autor: plozek »

Ocieplenie poddasza. Wełna mineralna czy skalana? Jaka wybrać czym sie kierowac?

Poza tym prawdopodobnie będziemy musieli kłaśc późną jesienią kiedy temperatury będa minusowe. Prace będą trwać miesiąc. Warto zaczynać?? Szczeliny wentylacyjne są.
januszkarpaty
Posty: 35
Rejestracja: 11 kwie 2022, 07:54:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Czym ocieplić poddasze?

Post autor: januszkarpaty »

Jesli nie będziesz grzał, to mozesz dać wełnę . Warunek dach przykryty, więźba sucha. Pamiętaj tylko aby od środka przed pracami mokrymi typu tynki, wylewki dać paroizolację. Grzać obowiązku nie ma. Wówczas nie ma ryzyka wykraplania na skutek dużej różnicy temperatur. Jeśli chcesz grzać to też paroizolacja obowiązkowo. Spoinowanie płyt można wykonać w stabilnych warunkach cieplno wilgotnościowych .

Sam robiłem w podobnych warunkach, postanowiłem nie czekać. Jakbym tak czekał ze wszystkim to budowa przedłużyłaby mi się do 3-4 lat. U mnie leży wełna mineralna - porównałem sobie parametry i uznałem, ze wystarczy.

Wełna kupowana w Leroy Merlin, porównałem sobie ceny na składach budowlanych i tam była najlepsza. Ale oczywiście możesz porównać sobie samodzielnie - nawet trzeba.
marek38
Posty: 70
Rejestracja: 14 wrz 2022, 08:05:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Czym ocieplić poddasze?

Post autor: marek38 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie specjalistów w przypadku wykonywania izolacji termicznych, ogniochronnych, akustycznych, zimnochronnych i ciepłochronnych dla przemysłu, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://izomix.pl .
ODPOWIEDZ