Co dać z okazji ślubu?

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
koloband
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2019, 01:37:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: koloband »

Tak wiem. Pieniądze w kopercie :P sęk w tym że nie chcę iść na łatwiznę, tylko dać młodym coś, przez co mnie zapamiętają i co im sprawi radość. Nie rozumiem idei dawania personalizowanych ręczników czy statuetek. Pierwsze się zużyje, a to tak czy siak... ręcznik do kąpieli. Drugie bez sensu kurzy się na półce. Poddajcie jakiś pomysł, bo nie wiem co z tym fantem zrobić. Ciocie i babcie już się umówiły że dadzą młodym garnki i zastawy stołowe, więc to też odpada. Pomocy... ;)
mutek11
Posty: 8
Rejestracja: 28 lis 2018, 15:10:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: mutek11 »

hmm a co młodzi lubią? czym się zajmują? może jakiś bon na wyjazd - spa, sesja zdjęciowa, lot paralotnia? jeśli lubią planszówki to może jakaś wypasiona gra?
koloband
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2019, 01:37:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: koloband »

Spa trochę za drogie dla mnie :D dostałem na priv wiadomość z pomysłem: ekskluzywny alkohol! Chyba z niego skorzystam, zwłaszcza że znalazłem w necie sklep z dobrymi opiniami: https://www.forfiterexclusive.pl/ Dzięki za wszystkie rady! :)
mutek11
Posty: 8
Rejestracja: 28 lis 2018, 15:10:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: mutek11 »

to ciekawe - spa za drogie ale ekskluzywny alko nie? Przecież niektóre z tych butelek kosztują więcej niż weekend w spa ;)
Awatar użytkownika
kubadoman
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2019, 17:56:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: kubadoman »

Dzięki za porady. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda.
Nigdy nie wiadomo, jaka perwersja czy może idiotyzm drzemie na dnie ludzkiej duszy.
hugoo12
Posty: 5
Rejestracja: 22 lut 2019, 15:14:17
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: hugoo12 »

zawsze można zapytać młodych co by chcieli dostać :) a najlepiej jest postawić się na ich miejscu ;)
Awatar użytkownika
komora123
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2019, 13:27:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: komora123 »

Jak najbardziej pieniądze. Niech ślub chociaż trochę się zwróci.
Zaakceptować to, co nieuniknione, nie jest poddaniem.
samolub
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2015, 13:29:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: samolub »

komora123 pisze: Jak najbardziej pieniądze. Niech ślub chociaż trochę się zwróci.
Też uważam, ze najlepiej dać kasę. 8)
Awatar użytkownika
gammaa
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:24:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: gammaa »

Nigdy nie trafiam z prezentami. Rzadko udaje mi się kogoś usatysfakcjonować pod tym względem.
Jesteśmy tym, na co patrzymy, z kim się kochamy, jakiej muzyki słuchamy... Stajemy się tym, z czym obcujemy.
Awatar użytkownika
davko
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2019, 19:11:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: davko »

To jest jeden z tych tematów gdzie odpowiedź zależna jest tylko i wyłącznie od Ciebie. Sam musisz się na coś zdecydować.
Nie ma powodu, dla którego zło miałoby triumfować częściej niż dobro. Triumf to kwestia organizacji.
mariusznowakowski
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2019, 14:46:39
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: mariusznowakowski »

To temat rzeka. Wszystko zależy dla kogo i jak bardzo znasz daną osobę. Najbardziej klasycznie gotówka. Lub zrzutka ze znajomymi na naprawdę super prezent :)
Awatar użytkownika
coena
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2019, 16:19:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: coena »

Nie mam zielonego pojęcia. Może jakieś pieniądze i dobrą książkę tak symbolicznie?
Pokochała swoje cierpienie. Skoro nie chciało jej opuścić, uległa mu całkowicie, wtuliła się w nie całkowicie.
rozmak
Posty: 38
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:52:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: rozmak »

Może warto złożyć się w kilka osób i kupić np dobry ekspres do kawy? ;)
choć wydaje mi się, że odchodzi się już od prezentów i nawet Młodzi nie bardzo za nimi przepadają, bo zwyczajnie nie ma ich gdzie dać podczas całej uroczystości :p dlatego najczęściej goście ograniczają się do kopert z pieniędzmi + butelki dobrego alkoholu.
kryspin2
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2019, 09:17:41
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: kryspin2 »

Najlepiej podpytać o prezent dla młodej pary samych zainteresowanych. Jeśli potrzebują kasy, daj kasę, jeśli wszystko mają to daj w prezencie ślubnym voucher na weekend. Ciekawe pomysły na upominki ślubne https://prezentokracja.pl/prezent-slubny i nie tylko.
eminoral77
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:59:59
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864
Kontakt:

Co dać z okazji ślubu?

Post autor: eminoral77 »

Chciałabym polecić firmę organizacja wesel oni mają ciekawe oferty. Pomagają oni w organizacji ślubów i wesel. Ja uważam że warto skorzystać z takiej oferty. Oni znają się na rzeczy. Na pewno będziecie zadowoleni z ich pomocy. Możecie wypożyczyć dekoracje samochód ślubny . Koniecznie zobaczyć na stronę.
ODPOWIEDZ