Catering na dowóz

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
bartek45re
Posty: 28
Rejestracja: 11 kwie 2018, 08:56:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Catering na dowóz

Post autor: bartek45re »

Nie mam czasu na gotowanie, dlatego korzystam z cateringu dietetycznego - Good Box Fit - catering dietetyczny Częstochowa . Codziennie dostarczają mi róznorodne, smaczne posiłki, dlatego polecam ich zainteresowanym.
slawek233322ss
Posty: 5
Rejestracja: 09 sie 2021, 07:41:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Catering na dowóz

Post autor: slawek233322ss »

Ostatnio skorzystałem z bardzo dobrego cateringu. Z tego cateringu jestem bardzo zadowolony.
__________________________________________________________________
biuro nieruchomości warszawa
niki555
Posty: 49
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:09:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Catering na dowóz

Post autor: niki555 »

Mi się każdy catering nudzi po czasie
kaleida
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:51:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 2560x1440

Catering na dowóz

Post autor: kaleida »

Prawidłowe odżywianie potrafi swoje kosztować. Dlatego tak wiele osób zastanawia się nad tym jak zaoszczędzić. Jednym ze sprawdzonych pomysłów jest oczywiście nauka gotowania. W dzisiejszych czasach z pewnością nie brakuje zasobów z jakich możemy czerpać wiedzę. Wystarczy zajrzeć do internetu gdzie jest wiele darmowych szkoleń, kwestia tego by znaleźć motywację. Jeżeli chodzi o sprawdzone przepisy to znajdziecie je chociażby tutaj - https://uwielbiam.pl/przepis/karp-duszony Wszystko będzie zależało od tego jakie macie aktualnie oczekiwania :)
estella
Posty: 25
Rejestracja: 18 lis 2023, 11:44:49
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1536x864

Catering na dowóz

Post autor: estella »

To ja powiem wam, że jak chodzi o catering dietetyczny, to całkiem niezłe propozycje w tym kierunku ma firma FitKalorie. To co mi się podoba to fakt, że oferuje różnorodne diety, także można je dopasować do siebie. Chociażby mnie zainteresowała teraz dieta low carb, która pozwala ograniczyć węglowodany i doskonale się sprawdza u cukrzyków.
ODPOWIEDZ