blog muzyczny - pomysł

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
projulio2808
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2014, 19:07:26
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: projulio2808 »

Moim zdaniem taki blog to bardzo fajny pomysł- PRÓBUJ, kolejny blog muzyczny brzmi fajnie, ale musisz wymyślić coś niekonwencjonalnego bo jak wiadomo jest już bardzo dużo blogów tego rodzaju, ale czekam na blog:)
interrobbin87
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2014, 14:27:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: interrobbin87 »

bardzo fajny pomysł, oby nie zginął. mam nadzieję, że to będzie o zespołach niepopularnych, które samemu trzeba wyszukać, a warto ich posłuchać, bo to co serwuje masówka w ogóle nie zachwyca. powodzenia!
Awatar użytkownika
mala-mi
Posty: 7
Rejestracja: 08 gru 2014, 09:32:17
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: mala-mi »

i jak tam tam gohangbr, założyłeś tego bloga? byłabym ciekawa efektów, bo sama od niedawna robię coś podobnego... z góry dzięki za odpowiedź
With the birds I'll share
This lonely view
Blankamistrz78
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2014, 00:38:26
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: Blankamistrz78 »

Też chciałbym zobaczyć tego bloga o ile on został już właśnie założy bo ciekawy jestem bo sam szukaj takiej jakby inspiracji do założenia coś na temat muzyczny w tej tematyce i chciałbym mieć jakieś takie porównanie co do tego tutaj jakbyś wrzucił jakiś nowy i na nim bym się jakoś opierał bo chyba to twój też pierwszy blog ; )
postuso00
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2015, 14:51:43
Lokalizacja: Kielce
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: postuso00 »

fanów muzyki jest naprawdę wielu więc myślę, że spokojnie ma to jakiś sens tylko przykładaj się ;)
Zobacz aktualne rankingi smartfonów. https://techsat24.pl/_blog/ranking-smartfonow
kowal99
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2015, 17:21:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: kowal99 »

Myślę, że taki blog to świetna sprawa! Nie spotkałem się jeszcze z tego typu inicjatywą, więc DO BOJU.
Na pewno będę śledzić :) Wstawiaj link jak już się na to zabierzesz!
olek89
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2015, 09:01:26
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: olek89 »

Bardzo dobry pomysł :)wrzuć potem adres Twojego bloga,po stworzeniu :)
http://biolovers.pl
Chik
Posty: 32
Rejestracja: 30 gru 2013, 09:19:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: Chik »

Chyba, że discopolo to będzie :D
gregorro2
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2015, 17:00:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: gregorro2 »

No mnie się również taki pomysł podoba. Faktycznie może to być ciekawy blog. Jednak nie jestem pewien jak to od strony prawnej rozwiązać, bo przecież każdy utwór muzyczny ma swoje prawa autorskie. Nie wiem czy łatwo będzie przejść ten aspekt sprawy jednak.
bertel12
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2015, 20:37:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: bertel12 »

Według mnie to jest bardzo dobry pomysł na prowadzenie bloga. Oczywiście wszystko zależy też od konwencji jaką przyjmiesz. Chyba jakieś kawałki utworów to można kopiować i i rozpowszechniać bez praw autorskich. No chyba, że na blogu będzie tylko twoja twórczość.
treton3
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2015, 22:21:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: treton3 »

Umcia, umcia discopolo rulez! Nie no luzik. Pomysł uważam za bardzo ciekawy. Jeszcze takie małe pytanko - jaki styl muzy będzie na tym blogu wiodący? A może wszystkiego po trochu? W każdym bądź razie faktycznie pomysł ciekawy i chyba warty realizacji.
alicja91
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2015, 15:57:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: alicja91 »

Teraz na pewno warto się zastanowić nad polską muzyką :) przede wszystkim na topie od dawien dawna są - Kamil Bednarski, Ewa Farna i Margaret. Coś celować w takie hity i na pewno będzie bardzo dobrze. Przede wszystkim to jest najlepsza polska muzyka jaka tylko może być.
czmok
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2015, 13:58:31
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: czmok »

W końcu w jaką dziedzinę muzyki uderzyłeś ? Chciałbym się Ciebie o to dowiedzieć i chciałbym to poznać. Przecież możesz nam wszystkim to zdradzić i przede wszystkim możesz to nam powiedzieć. Tyle ciekawych propozycji muzycznych tutaj miałeś, że chyba teraz dokładnie wiesz o co to chodzi.
gienia86
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2015, 23:56:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: gienia86 »

Teraz mimo wszystko jest tak dużo blogów o tak zróżnicowanej tematyce, że każda dobrze wypromowana się sprawdzi. Przynajmniej tak mi się wydaje.Twój pomysł wydaje mi się bardzo dobry zostaje tylko kwestia wykonania, grafik przestrzegania praw autorskich i tak dalej.
ramsey
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2015, 11:44:36
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: blog muzyczny - pomysł

Post autor: ramsey »

Ja tam uważam, że takich stron jest wystarczająco dużo. Musiałbyś się wyróżniać jakąś naprawdę ciekawą ofertą. Sam nawet nie wiem dokładnie co Ci zaproponować, bo tutaj pole popisu nie jest zbyt szerokie. Albo postawisz na popularne "hity", a tego w sieci pełno, albo na jakiś jeden rodzaj muzyki, a wtedy nie każdy skorzysta.
Zablokowany