Architekt wnętrz

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
plozek
Posty: 39
Rejestracja: 11 kwie 2022, 12:57:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Architekt wnętrz

Post autor: plozek »

Cześć, czy architekt musi być koniecznie z miasta, gdzie będzie budowany dom? Jakie macie doświadczenia?
januszkarpaty
Posty: 35
Rejestracja: 11 kwie 2022, 07:54:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Architekt wnętrz

Post autor: januszkarpaty »

Ja myślę że powinien być z okolic. Z dwóch powodów- po pierwsze każde starostwo ma swoje interpretacje- żeby projekt przeszedł gładko to architekt powinien znać zasady panujące w danym starostwie. Po drugie- mój architekt zaczął pracę od tego, że pojechał z nami na działkę zeby zobaczyć co jest wokół, jako teren, jakie zabudowania w sąsiedztwie itp.

Od siebie mogę polecić to biuro projektowe wnętrz w Krakowie https://marengo-architektura.com/ - na stronie jest spora galeria ich projektów. Wejdź sobie i zobacz czy Ci sie te projekty podobają.
Obrazek
adam445
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2023, 10:11:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Architekt wnętrz

Post autor: adam445 »

Według mnie zakupy w sklepach internetowych to spora wygoda i oszczędność czasu. Dlatego polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego Szafy metalowe, gdzie znajdziecie wyposażenie biurowe, w tym np. szafki szkolne metalowe .
ODPOWIEDZ