Założenie strony krok po kroku

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
efren
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2019, 12:06:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1680x1050

Założenie strony krok po kroku

Post autor: efren »

Cześć, jako nowy użytkownik chciałbym założyć strone na darmowym hostingu y0.pl
Chciałbym kilka porad od was aby zacząć się uczyć tego rzemiosła. Krok po kroku, jak włączyć strone, jak zainstalować system itp.
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Założenie strony krok po kroku

Post autor: smart-tree »

efren, witam,
oferujemy tworzenie stron na zamówienie. Jest to usługa płatna do indywidualnej wyceny na podstawie sprecyzowanych wymagań użytkownika - czy byłby Pan/byłaby Pani zainteresowany/a?
Jeśli tak, to proszę o podanie jak największej ilości szczegółów:
1) do czego ma służyć;
2) jakie treści muszą być tam umieszczone;
3) na kiedy musi być gotowa;
4) jaki budżet jest przeznaczony na jej wykonanie.
Proszę też pokazać kilka stron o podobnej tematyce, które się Panu/i podobają.

Przy okazji proponuję przejście na plan VIP/PRO. W najbardziej opłacalnej wersji jest to koszt tylko 4,16 zł miesięcznie. Plany te dają większe możliwości (brak reklam, kopię zapasową strony, którą wykonujemy codziennie, lepsze parametry konta, a strony znajdują się na oddzielnym, szybszym serwerze), nie mają ograniczeń takich, jak darmowe konta oraz posiadają wyższy priorytet obsługi.
https://www.cba.pl/pl/oferta/hosting

Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
marek448
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:58:55
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x960

Założenie strony krok po kroku

Post autor: marek448 »

Założenie strony zawsze jest bardzo trudne.Wiem o tym bo tym zajmuję się nawet od dwunastu lat.

______________________________________________
ślub i wesele
lila83
Posty: 48
Rejestracja: 12 lis 2021, 15:11:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x864

Założenie strony krok po kroku

Post autor: lila83 »

Bez wiedzy i doświadczenie stworzenie dobrej strony jest po prostu niemożliwe. Dlatego najlepiej zlecić to profesjonalnej firmie. W Łodzi bardzo fajne strony robi firma Internetowe strony www. Kompetentni, kreatywni, a do tego mają dobre ceny stron www. Rzuć okiem tu https://stronywww-lodz.pl/cennik-stron- ... www-2019-r - masz orientacyjny cennik. Moim zdaniem się opłaca.
gjuli946
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2022, 15:16:02
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1920x1080

Założenie strony krok po kroku

Post autor: gjuli946 »

Jestem nowy w tym biznesie, stawiam pierwsze kroki. ale to dla mnie bardzo trudne. Nie sądziłem, że to będzie takie trudne, kiedy zmienię zawód. Tworzenie strony to bardzo żmudna praca, jest wiele subtelności i potrzebne są dobre instrukcje.
waldek3i
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2024, 14:25:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Założenie strony krok po kroku

Post autor: waldek3i »

Pamiętaj, że wszyscy, którzy osiągnęli sukces w tym obszarze, zaczynali od podstaw. W miarę zdobywania doświadczenia, z czasem zadania, które na początku mogły wydawać się trudne, staną się bardziej zrozumiałe i wykonalne. Trzymam kciuki za Twój rozwój w nowej dziedzinie!
Pozdrawiam, Waldek
lumpek22
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2024, 10:28:05
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200
Kontakt:

Założenie strony krok po kroku

Post autor: lumpek22 »

Dawniej na studiach tworzyłam bloga na zaliczenie, ale było to bardziej "robocze" w WordPressie. Byłoto dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie, ale jednak chciałabym nauczyć się tworzyć stronę, która będzie widoczna w internecie, więc macie jakieś porady, od czego zacząć jak się za to zabrać lub gdzie najlepiej taką stronę postawić?
https://www.caprinew.pl/najlepsza-pizza-krakow-ranking-2024/
ODPOWIEDZ