Wtyczka nie działa mimo dobrej wersji php

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
danielson222
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2016, 15:11:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Wtyczka nie działa mimo dobrej wersji php

Post autor: danielson222 »

Witam już kiedyś pisałem do was z tym problemem tutaj: viewtopic.php?f=2&t=28721&p=157934&hili ... or#p157934
Dzisiaj kupiłem kolejną domenę i znów nie mogę zainstalować tej wtyczki, nie wiem czy z innymi też jest taki problem.
Nazwa domeny: pracadlanas .pl
nazwa wtyczki: elementor page builder
Mimo php 5.6 na domenie to po zainstalowaniu wtyczki wyskakuje komunikat że wymaga ona php 5.4 do działania. Na jednej domenie działa bezproblemowo na innej nie, wczoraj zrobiłem np. podstronę i bez problemu się zainstalowało, dzisiaj nowa domena i dalej mam z tym problem.
Wtedy ktoś z obsługi mi pomógł, mam nadzieję że tym razem też tak będzie lub ktoś powie jak to zrobić jeśli wina leży po mojej stronie.

Dziękuje za pomoc, pozdrawiam!
lumat1
Obsługa CBA
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2017, 08:23:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1600x900

Wtyczka nie działa mimo dobrej wersji php

Post autor: lumat1 »

Witam
Problem pojawia się, ponieważ usunął Pan plik .php56 z głównego katalogu domeny. Przywróciłem ten plik i już wszystko powinno być OK.

Pozdrawiam serdecznie
Łukasz
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ