Strona !

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
gramek
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2018, 17:32:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Strona !

Post autor: gramek »

Witam wszystkich bardzo serdecznie ,przybełem tutaj z pytaniem - jak zacząć? Mianowicie chodzi mi tutaj o stworzenie strony internetowej - ''forum'' o tematyce GTA . Takie zwykłe forum z możliwością rejestracji,pisania tematów,i żeby było jakieś schludne i jakoś wyglądało (nie chodzi mi o tabelkę pod tabelką). Właśnie zwracam się do was z pomocą ,ktoś udzieli jakiś rad?W grę wchodzi albo pisanie takiej strony (HTML) w notepad++ wszystko d 0 lub założenie takiego forum na ''jakiejś stronie'' i poprostu modyfikacja.
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Strona !

Post autor: smart-tree »

Witam,
może Pan zainstalować CMS phpBB albo inną i korzystając z instrukcji samodzielnie zbudować na nim stronę, albo może Pan skorzystać z naszej usługi: oferujemy tworzenie stron na zamówienie. Jest to usługa płatna do indywidualnej wyceny na podstawie sprecyzowanych wymagań użytkownika.
Jeśli jest Pan zainsteresowany, to proszę podesłać do nas następujące informacje pod adres: obsluga{at}cba.pl:
1) do czego ma służyć;
2) jakie treści muszą być tam umieszczone;
3) na kiedy musi być gotowa;
4) jaki budżet jest przeznaczony na jej wykonanie.
Proszę też pokazać kilka stron o podobnej tematyce, które się Panu podobają.

Proponuję przejście na plan VIP/PRO. W najbardziej opłacalnej wersji jest to koszt tylko 4,16 zł miesięcznie. Plany te dają większe możliwości (brak reklam, kopię zapasową strony, którą wykonujemy codziennie, lepsze parametry konta, a strony znajdują się na oddzielnym, szybszym serwerze), nie mają ograniczeń takich, jak darmowe konta oraz posiadają wyższy priorytet obsługi.
https://www.cba.pl/pl/oferta/hosting

Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
--
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
borgia
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2018, 09:01:26
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Strona !

Post autor: borgia »

Cześć wszystkim, jestem Celina i jestem nowa na tym forum, miło tu być : )
lukrecja
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2018, 17:59:09
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Strona !

Post autor: lukrecja »

Hejo ludziska !
hurtowniaodziezydamskiej
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2018, 23:13:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Strona !

Post autor: hurtowniaodziezydamskiej »

Jeśli chcesz stworzyć stronę wpierw musisz wybrać platformę. Ja polecam Wordpressa lub Joomle. Potem trzeba znaleźć, bądź kupić odpowiednią szatę graficzną i ją zainstalować do CMS. Forum można oprzeć o którąś z tych platform lu postawić na oddzielnej subdomenie.
hardcorovelove
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2018, 14:55:16
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Strona !

Post autor: hardcorovelove »

Dzień dobry Państwu
Zablokowany