Problem ze zmianą kolorów tła w joomli25

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
monikaskoczen
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2015, 09:16:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Problem ze zmianą kolorów tła w joomli25

Post autor: monikaskoczen »

Witam,

Od razu podam adres strony, zebyście wiedzieli o czym mowie. skoczenmonika.cba.pl
Chciałabym zmienić tło całej strony oraz zmienić albo wykasować obramowanie wokół zdjęcia. Pracuje na oprogramowaniu joomli25, ale troche pewnych rzeczy zapomnialam. Probowałam coś pozmieniać na stronie poprzez "zbadaj element", ale nie mogłam żadnej zmiany zapisać, a na zaplaczeu administratora w edycji szablonu nie mogę nic zmienić.
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Problem ze zmianą kolorów tła w joomli25

Post autor: rkd77 »

monikaskoczen, szablony w standardowej instalacji joomli25 na cba są tylko do odczytu.
Można przywrócić im zapisywalność kopiując je na komputer, kasując na serwerze, wysyłając z powrotem z komputera na serwer. Mówię o folderze templates. W ten sposób jednak przy upgrade joomli 25 z panelu, te szablony znowu zostaną nadpisane wersją tylko do odczytu.
Chociaż chyba nie będzie już aktualizacji joomli25.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
monikaskoczen
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2015, 09:16:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Problem ze zmianą kolorów tła w joomli25

Post autor: monikaskoczen »

Super,dzięki za odpowiedź!!
ODPOWIEDZ