Jak wrócić z planu PRO do Free

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
kjuras
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 04:14:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Jak wrócić z planu PRO do Free

Post autor: kjuras »

viewtopic.php?f=2&t=30390&p=164049#p164049

Opłacałem plan PRO, ale za szybko drożeje i jest za dużo monitów o przedłużenie, więc przestałem opłacać.
Przed wygaśnięciem planu PRO dokupiłem (ulepszyłem) 15 kont pocztowych.
Było używanych 11/20, a po ulepszeniu pokazało 11/35.
Po wygaśnięciu planu PRO dalej tak zostało, chociaż logika podpowiada, że powinno się zmienić na 11/15.
Wczoraj przestała działać poczta i zostałem wylogowany z konta.
Po zalogowaniu poczta dalej nie działa a w PANELU plan PRO jest "Zawieszony".
I nie wiadomo jak wrócić do planu Free z zachowaniem 15 kont pocztowych, Bazy danych i konta FTP.
Próbowałem przejść do usunięcia planu PRO ale komunikat w oknie ostrzega o całkowitej likwidacji konta, czyli i tych elementów, które są w planie Free.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2020, 13:53:46 przez kjuras, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1024x768
Kontakt:

Jak wrócić z planu PRO do Free

Post autor: endriu888 »

witam

plany free są wycofane, jeśli komuś wygaśnie pro lub vip całe konto się blokuje do póki nie opłaci się płatnego planu, po opłaceniu wszystko wraca do normalności, i wszystkie dodatkowe wykupione usługi.

plany free są teraz tylko na 3 miesiące dla nowych klientów, w celu przetestowania naszych usług.

może Pan skorzystać z naszej zniżki -20% kod to: 2020CBA20
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
kjuras
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 04:14:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Jak wrócić z planu PRO do Free

Post autor: kjuras »

Dlaczego nie zostałem poinformowany o tym przy dokupywaniu kont (ulepszaniu)?, Przecież bym nie dokupywał.
Nie jestem ani milionerem, ani durniem, żeby wyrzucać pieniądze w błoto, wydawać na marne. Żyję z zasiłku z opieki.
Proszę mi w takim razie zwrócić 15 złotych za trzy ulepszenia, czyli wykupienie 15 kont pocztowych.
Pomyłka - 18 złotych.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1024x768
Kontakt:

Jak wrócić z planu PRO do Free

Post autor: endriu888 »

witam

w sprawie zwrotu pieniędzy proszę pisać na obsluga(malpa)cba.pl i dokładnie opisać za jakie konto i za jakie usługi.

Dnia 2 marca wszystkie darmowe usługi zostały zablokowane, a po jakimś czasie zostaną skasowane. Po 15 latach świadczenia darmowych usług zmusiła nas do tego sytuacja ekonomiczna - jednak zachęcamy do opłacenia swojego hostingu i zachowania swojej strony. Prowadzimy szybko rozwijający się płatny hosting.

Od stycznia prowadziliśmy akcję informacyjną na ten temat - na forum, facebooku, w notyfikacjach w panelu oraz wysłaliśmy 6 mailingów do wszystkich właścicieli stron.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ