Jak to jest z ftp

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
danord
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2019, 22:19:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Jak to jest z ftp

Post autor: danord »

Witam, chce zrobic swoja pierwsza strone, otoz mam taki problem że dodaje plik html na ftp ale efekt tego jest taki ze na mojej glowniej stronie dajmy na to http://www.google.pl nic nie ma, dopiero po dopisaniu nazyw pliku http://www.google.pl/strona.html pojawia sie moja strona. Jest jakas mozliwosc zeby uzyskac ten sam efekt na "glownej" domenie "www.strona.pl"? Sory za takie pytanie dopiero sie ucze :) Edit: na moim koncie ftp nie moge dodawac orazu plikow tylko musze wejsc w katalog www.strona.pl i dopiero wrzucac moge.
danord
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2019, 22:19:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Android 360x640

Jak to jest z ftp

Post autor: danord »

danord pisze:Witam, chce zrobic swoja pierwsza strone, otoz mam taki problem że dodaje plik html na ftp ale efekt tego jest taki ze na mojej glowniej stronie dajmy na to http://www.google.pl , pisze komunikat " wrzuc pliki do katalogu glownego" dopiero po dopisaniu nazyw pliku http://www.google.pl/strona.html pojawia sie moja strona. Jest jakas mozliwosc zeby uzyskac ten sam efekt na "glownej" domenie "www.strona.pl"? Sory za takie pytanie dopiero sie ucze :) Edit: na moim koncie ftp nie moge dodawac orazu plikow tylko musze wejsc w katalog http://www.strona.pl i dopiero wrzucac moge .
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Jak to jest z ftp

Post autor: smart-tree »

danord, w katalogu głównym musi być plik index.html - ta strona będzie pojawiać się po wpisaniu domeny w przeglądarce. Wystarczy zmienić nazwę odpowiedniego pliku na index.html, żeby on zaczął się wyświetlać od razy po przejściu na stronę www.

Proponuję przejście na plan VIP/PRO. W najbardziej opłacalnej wersji jest to koszt tylko 4,16 zł miesięcznie. Plany te dają większe możliwości (brak reklam, kopię zapasową strony, którą wykonujemy codziennie, lepsze parametry konta, a strony znajdują się na oddzielnym, szybszym serwerze), nie mają ograniczeń takich, jak darmowe konta oraz posiadają wyższy priorytet obsługi.
https://www.cba.pl/pl/oferta/hosting

Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ